CONCURS | Ne-a spus care e jucătoarea sa preferată din naţionala României şi a câştigat două bilete la finala Campionatului Mondial de handbal feminingalerie foto

CM Handbal

Telekom Sport şi Intersport au pus la bătaie două bilete pentru marea finală a Campionatului Mondial de handbal feminin din Germania.

UPDATE 10:15 Câştigător al celor două bilete a fost desemnat Nicolae Mirea, în urma tragerii la sorţi. Acesta va avea astfel şansa să urmărească live finalele Campionatului Mondial de handbal din Germania.

La tragerea la sorţi au luat parte cei peste 300 de participanţi, iar extragerea a fost realizată prin intermediul site-ului randomresult.com

Intră în joc şi câştigă bilete la finala Campionatului Mondial de handbal feminin! Ce trebuie să faci? Dă like paginii...

Posted by Telekom Sport Romania on Monday, December 4, 2017

Meciurile se vor disputa pe 17 decembrie, la Hamburg, în Barclaycard Arena, începând de la ora 15:30 (ora României).

UPDATE 08.12 - 10:00 - Concursul s-a încheiat. Vom anunţa câştigătorul în scurt timp.

Între 1 şi 17 decembrie, cele mai bune handbaliste din lume se luptă pentru supremaţie în Germania, într-o competiţie transmisă exclusiv de Telekom Sport.

Cristina Neagu şi Compania au început turneul final într-o grupă dificilă, cu Spania, Franţa, Slovenia, Angola şi Paraguay şi le ţinem pumnii pentru a atinge măcar performanţa de la ediţia din 2015.

Finala Campionatului Mondial e încă departe, însă tu îţi poţi asigura deja locurile pentru meciul de pe 17 decembrie extrem de simplu.

Tot ce trebuie să faci e să dai like paginii de Facebook Telekom Sport România, iar apoi să laşi un comentariu în postarea de mai jos cu numele jucătoarei tale preferate din naţională.

Finalele CM handbal feminin 2017 se vor disputa pe 17 decembrie, la Hamburg, în Barclaycard Arena, începând de la ora 15:30 (ora României).

Câştigătorul va fi decis prin tragere la sorţi şi va fi anunţat pe 8 decembrie.

Regulamentul campaniei Bilete CM handbal feminin poate fi consultat aici.

Afla mai multe despre: bilete cm 2017concursbilete finala cm handbal