Experiențe împreună.

VIDEO | Real Madrid, victorie fara emoţii! ”Dublă” Ronaldo şi ”foarfecă” Ramos!

Pariază pe cele mai importante evenimente sportive la cei mai buni operatori din România! Intră să vezi lista cu agențiile recomandate de specialiști și deschide un cont acum!

Real Madrid s-a impus cu 3-0 în meciul cu APOEL, disputat pe ”Bernabeu”. Cristiano Ronaldo a fost omul meciului, în ciuda faptului că arbitrul i-a anulat un gol şi o pasă de gol!

Campioana Europei a debutat cu o victorie în noul sezon al Ligii Campionilor, 3-0 cu APOEL. Cristiano Ronaldo a deschis scorul în minutul 13 şi tot el l-a majorat în minutul 51 după o lovitură de la 11 metri. Sergio Ramos a stabilit scorul final printr-o foarfecă din interiorul careului. Ronaldo ar fi avut cifre şi mai bune în acest meci, dacă arbitrul partidei nu-i anula un gol şi o pasă de gol, în a doua parte a jocului,