Experiențe împreună.

VIDEO | Succes clar pentru Tottenham. Harry Kane s-a distrat cu Dortmund!

Pariază pe cele mai importante evenimente sportive la cei mai buni operatori din România! Intră să vezi lista cu agențiile recomandate de specialiști și deschide un cont acum!

Tottenham - Dortmund promitea spectacol prin prisma echipelor angrenate. Aşa a şi fost! Tottenham s-a impus cu scorul de 3-1, într-un meci în care atacantul Harry Kane a strălucit.

Scorul a fost deschis foarte repede, în minutul patru de coreeanul Heung-Min Son. Yarmolenko a restabilit egalitatea în minutul 11, marcând superb. Apoi a intrat în acţiune Harry Kane! Atacantul a marcat primul gol al său în minutul 15 după ce a recuperat o minge la jumătatea terenului şi nu s-a mai oprit până nu l-a învins pe Burki. Kane a mai punctat în minutul 60, atunci când a trimis un şut foarte bine plasat. În finalul meciului, Vertongen a fost eliminat.