Mutu şi Contra au asistat la AS Roma - Lazio 2-1. Ştefan Radu a fost înlocuit în minutul 77

Formaţia AS Roma, cu Bogdan Lobonţ rezervă, a învins, sâmbătă, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, echipa lui Ştefan Radu, Lazio, într-un meci din etapa a XIII-a a campionatului Italiei

Golurile învingătorilor au fost marcate de Perotti ’49 (penalti) şi Nainggolan ’53. Pentru Lazio a înscris Immobile, în minutul 72, din penalti.

Ştefan Radu a jucat până în minutul 77.

La meci au asistat şi Adrian Mutu şi Cosmin Contra.

Partida Napoli – AC Milan are loc tot sâmbătă, meciurile Crotone – Genoa, Benevento – Sassuolo, SPAL – Fiorentina, Sampdoria – Juventus, Torino – Chievo Verona, Udinese – Cagliari şi Internazionale Milano – Atalanta sunt programate duminică, iar confruntarea Hellas Verona – Bologna se va disputa luni.

Afla mai multe despre: stefan raduas romalaziocontramutu