VIDEO | BOOM! Ce TORPILĂ prinde David Luiz. Kolarov şi Dzeko îl copiază. Meci NEBUN la Londra!

Chelsea a deschis repede scorul meciului cu AS Roma. David Luiz a prins o torpilă formidabilă de la 25 de metri, mingea a prins un efect de excepţie, iar Alisson nu a mai avut ce să facă! Chelsea a făcut 2-0 în minutul 37 prin Hazard. AS Roma a revenit în meci după golul de excepţia a lui Kolarov, care îl concurează serios pe cel marcat de David Luiz. A doua parte a jocului, Dzeko a ieşit la rampă, marcând de două ori, în minutele 64 şi 70. Primul a fost senzaţional! Scorul final, 3-3 a fost stabilit de Hazard, în minutul 75.

VEZI AICI celelalte GOLURI din Liga Campionilor!