VIDEO EXCLUSIV | Ce s-a întâmplat în pauza meciului Sepsi - Astra. "Mergem la vestiar, că stăm de 20 de minute aici?!"

Repriza a doua a meciului dintre Sepsi şi Astra, încheiat la egalitate, scor 0-0, a început cu întârziere, după ce nocturna stadionului de la Braşov a căzut.

Conform regulamentului, arbitrul George Rădulescu ar fi trebuit să pună capăt jocului şi să acorde victoria oaspeţilor cu 3-0 la masa verde. DETALII AICI

Nu a fost aşa însă, în ciuda insistenţelor lui Edi Iordănescu. Antrenorul Astrei le-a reproşat arbitrilor pauza prelungită, însă aceştia au rămas de neînduplecat şi au dat în cele din urmă startul părţii secunde.

Repriza a doua a început cu o întârziere de opt minute.

Afla mai multe despre: sepsiastraliga 1edward iordanescu