VIDEO | Înfrângere în ultimele minute pentru echipa lui Olăroiu în Emiratele Arabe Unite

Echipa antrenată de Cosmin Olăroiu, Shabab Al Ahli Dubai, a pierdut, scor 1-2, în deplasarea de la Al Ain, într-un meci din etapa a treia a campionatului Emiratelor Arabe Unite.

Pentru Al Ahli a marcat Diop '66, iar pentru Al Ain au punctat Mohnad '45 şi Shiotani '89. Cu şase puncte după primele trei etape, echipa pregătită de Olăroiu este pe locul trei în clasament, la trei puncte de liderul Al Wahda, antrenată de Laurenţiu Reghecampf.

CITEŞTE ŞI: VIDEO | O nouă victorie dramatică pentru Laurenţiu Reghecampf. În minutul 90+2 scorul era 1-1. Cât s-a terminat

Afla mai multe despre: emiratele arabe unitecosmin olaroiual ainshabab al ahlidubaireghecampf