VIDEO | Meci nebun în Liga a II-a cu o eliminare şi două autogoluri. CS Mioveni a revenit de la 0-2 în partida cu Turris şi s-a impus cu 5-2galerie foto

Liga 2

CS Mioveni a încheiat în forţă turul de campionat, deşi startul meciului cu Turris a fost unul de coşmar pentru argeşeni. Echipa din Turnu Măgurele a deschis scorul, apoi a rămas în inferioritate numerică şi tot a mai marcat o dată.

La 0-2, cei de la Mioveni s-au trezit si au întors spectaculos rezultatul. Au redus din diferenţă până la pauza si s-au descatusat in partea secunda. Cu un om in minus, oaspetii au cedat complet si au incasat inca patru goluri in repriza a doua. CS Mioveni - Turris s-a incheiat 5-2.