VIDEO | Răzvan Marin a marcat din nou pentru Standard Liege. Execuţie superbă în sferturile Cupei Belgiei

Răzvan Marin şi-a confirmat forma bună prin care trece în acest moment cu un nou gol marcat. După ce săptămâna trecută a înscris în campionat pentru Standard Liege, mijlocaşul român a repetat performanţa, de această dată în Cupa Belgiei.

Standard Liege s-a calificat în semifinalele Cupei Belgiei, după victoria, scor 3-2, pe terenul lui Oostende. Răzvan Marin a marcat în minutul 47, la scorul de 1-1, şi şi-a adus echipa în avantaj, cu o execuţie superbă de la mare distanţă (VIDEO AICI, min. 01:00). Pentru Standard Liege au mai marcat Orlanda Sa (33) şi Emond (83).

Afla mai multe despre: razvan marinstandard liegecupa belgieioostendeemondbelgia