VIDEO | Şi-a revenit Alibec! Atacantul a pasat decisiv la golul 4 al Stelei şi a trimis o scăriţă aproape perfectă!

Denis Alibec a intrat pe teren în minutul 52 al meciului cu CSU Craiova, câştigat de FCSB cu scorul de 5-2. Atacantul, reprimit recent în lot, l-a schimbat pe Gnohere, autorul primului gol al meciului.

Alibec a contribuit la golul patru al Stelei, după ce a trimis mingea excelent în careul de şase metri, iar de acolo, Kelic a marcat în proprie poartă.

În minutul 90 al meciului, Alibec a fost la un pas să ducă scorul la 6-2! Atacantul a trimis o scăriţă aproape perfectă, scoasă cu ultimele puterni de Calancea.

Afla mai multe despre: alibeccsu craiovasteauafcsb