VIDEO | Ştefan Radu a făcut-o din nou. Când marcase fundaşul stânga ultimul gol înainte de a-l învinge pe Ionuţ Radu :)

Ştefan Radu a marcat unul dintre golurile lui Lazio în victoria la scor obţinută pe propriul teren în faţa celor de la Genoa.

Fundaşul stânga a marcat pentru 2-0, în minutul 40, în poarta celuilalt român aflat în teren, Ionuţ Radu.

Interesant este că, înainte de a înscrie cu Genoa, ultimul gol marcat de Ştefan Radu a fost împotriva unui alt român. Pe 18 decembrie 2016, fundaşul stânga reuşea golul de 3-1, în minutul 90, în poarta lui Ciprian Tătăruşanu, legitimat atunci la Fiorentina.

Afla mai multe despre: stefan radulazio