A marcat, dar echipa lui a pierdut! Golul lui Bicfalvi nu a ajutat-o pe Ural. Înfrângere la limită cu Krasnodar

Fotbalistul echipei FK Ural, Eric Bicfalvi, a înscris un gol în meciul pierdut, sâmbătă, pe teren propriu, scor 1-2, în faţa formaţiei FK Krasnodar, în etapa a doua a campionatului Rusiei.

Bicfalvi, care a jucat până în minutul 75, a marcat în minutul 6. Pentru oaspeţi au înscris Claesson ’48 şi Mamaev ‘89.

Ural va juca în etapa următoare, la 10 august, tot acasă, cu Dinamo Moscova. Este a doua înfrângere pentru Ural, după ce în prima etapă a pierdut, scor 0-1, partida cu Anji.

Afla mai multe despre: bicfalviuralrusia