Alexandru Maxim a marcat în victoria importantă a lui Gaziantep cu Fenerbahce, scor 3-2! VIDEO

Mijlocaşul Alexandru Maxim a marcat pentru Gaziantep în meciul cu Fenerbahce, scor 3-2, din etapa a XVI-a a campionatului Turciei.

Maxim a marcat pentru Gaziantep în meciul cu Fenerbahce, scor 3-2, din campionatul Turciei

Maxim a marcat în minutul 54, din penalti, celelalte goluri ale formaţiei sale fiind înscrise de Figuereido '8, '73.

Pentru Fenerbahce au înscris Ozil '30 şi Zajc '67.

Maxim a jucat până în minutul 70 la Gaziantep, în timp pe Alin Toşca a fost integralist.

Gaziantep este pe locul 13 în clasament, cu 21 de puncte, iar Fenerbahce este pe 5, cu 27 de puncte.

Afla mai multe despre: alexandru maxim