Avem programul complet din play-off-ul Ligii Campionilor. Toate meciurile vor fi în direct la Telekom Sport

Aseară s-au stabilit cele şase meciuri din play-off-ul Ligii Campionilor. Astfel, peste două săptămâni, vom avea tabloul complet cu cele 32 de echipe calificate în grupele competiţiei.

Steaua Roşie Belgrad a fost ultima echipă care şi-a asigurat prezenţa în play-off. Campioana Serbiei s-a impus dramatic, în prelungiri, în faţa slovacilor de la Spartak Trnava. După 1-1 în ambele meciuri, Radonjic a marcat golul calificării pentru Steaua Roşie în minutul 98 al partidei din Slovacia.

Astfel, avem acum tabloul complet al partidelor din play-off-ul Ligii Campionilor. Meciurile tur vor avea loc la 21 şi 22 august, iar returul la 28 şi 29 august. Toate acestea vor fi în direct la Telekom Sport.