Brighton, rezultat important împotriva lui Arsenal! Florin Andone a intrat pe teren în minutul 79

Formaţia Brighton, la care evoluează Florin Andone, a remizat, miercuri, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa Arsenal Londra, într-un meci din etapa a XIX-a a campionatului Angliei.

Andone a început meciul ca rezervă şi a intrat pe teren în minutul 79. Atacantul român n-a avut timp suficient pentru a ieşi în evidenţă.

Arsenal a deschis scorul prin Aubameyang, în minutul 7. Pentru Brighton a înscris Locadia, în minutul 35.

Partida Watford – Chelsea are loc tot miercuri, iar meciul Southampton – West Ham se va disputa joi.

Afla mai multe despre: andonebrightonarsenal