Ce a postat brazilianul Neymar, cu câteva minute înainte de startul partidei retur cu Bayern Munchen

PSG

Neymar a postat un mesaj interesant pe reţelele de socializare cu câteva minute înainte de PSG - Bayern Munchen

Meciul din tur s-a încheiat cu victoria francezilor cu 3-2 după ce formaţia din Ligue 1 a condus cu 2-0 şi a fost egalată. Doar 3 din ultimele 50 de formaţii care au pierdut prima manşă în faza eliminatorie a Ligii Campionilor au reuşit să se califice mai departe.

Cu câteva minute înainte de startul partidei, starul parizienilor, brazilianul Neymar a scris pe Twitter:

”Dumnezeu să ne binecuvânteze şi să ne protejeze” a scris super starul brazilian, înainte de duelul retur cu Bayern Munchen, meci transmis în direct de Telekom Sport 1.

Afla mai multe despre: neymarpsg