Cine este bărbatul misterios surprins alături de Gigi Becali la meciul FCSB - Botoşani

Patronul echipei FCSB, Gigi Becali, a fost surprins alături de un personaj misterios pe Arena Naţională, în timpul meciului cu FC Botoşani, scor 1-1.

Sâmbătă seara, Gigi Becali a revenit pe Arena Naţională după câteva luni de pauză, fiind surprins în tribune alături de un bărbat misterios. Acesta era nimeni altul decât ginerele patronului de la FCSB, Mihai Mincu.

FCSB – FC Botoşani, scor 1-1 în Liga 1, meci în care ambele echipe au avut jucător eliminat în prima repriză

Formaţia FCSB a remizat, sâmbătă seară, pe teren propriu, scor 1-1 (1-1), cu echipa FC Botoşani, într-un meci din etapa a şasea a play-off-ului Ligii I. Au marcat Coman ’13 pentru gazde şi Ţigănaşu ’22 pentru oaspeţi.

Afla mai multe despre: becali