Experiențe împreună.
You are here:

Clasament Liga Naţională de handbal masculin. Aici ai rezultatele şi programul competiţiei

Clasament Liga Naţională de handbal masculin. Aici ai rezultatele şi programul competiţiei

Handbal

Comentarii

Pe telekomsport.ro ai cele mai noi detalii din Liga naţională de handbal masculin, rezultatele etapei şi clasamentul la zi!

Clasamentul la zi în Liga Naţională de handbal masculin

UPDATE 31/01/2018: HC Odorhei şi-a anunţat retragerea din Liga zimbrilor!

Rezultatele Ligii Naţionale de handbal masculin

Etapa XVIII-a

SCM Politehnica Timişoara - CSM Bucureşti
HC Odorhei - CS Minaur Baia Mare - 0-10
CSA Steaua Bucureşti - CSM Făgăraş
CS Dinamo Bucureşti - AHC Dobrogea Sud Constanţa
CS Politehnica Iaşi - CSU Suceava
CSM Focşani 2007 - HC Vaslui
AHC Potaissa Turda - AHC Dunărea Călăraşi

Etapa a XVII-a

CS Minaur Baia Mare - AHC Potaissa Turda 20-29
AHC Dobrogea Sud Constanţa - CS Politehnica Iaşi 32-27
AHC Dunărea Călăraşi - CSM Focşani 2007 | 21-21
CSM Făgăraş - HC Odorhei 10-0
CSU SuceavaSCM Politehnica Timişoara 26-27
HC VasluiCS Dinamo Bucureşti 28-30
CSM Bucureşti - CSA Steaua Bucureşti 24-22

Etapa a XVI-a

AHC Potaissa Turda - CSM Făgăraş 30-20
CSM Bucureşti -
CSU Suceava 24-21
CSM Focşani 2007 - CS Minaur Baia Mare 28-21
SCM Politehnica Timişoara - AHC Dobrogea Sud Constanţa 24-23
CS Politehnica Iaşi - HC Vaslui 30-30
CS Dinamo Bucureşti - AHC Dunărea Călăraşi 26-26
CSA Steaua Bucureşti - HC Odorhei 10-0


Etapa a XV-a

HC Odorhei - AHC Potaissa Turda 27-23
CSU SuceavaCSA Steaua Bucureşti 24-29
AHC Dobrogea Sud Constanţa - CSM Bucureşti 23-23
AHC Dunărea Călăraşi - CS Politehnica Iaşi 31-27
CSM FăgăraşCSM Focşani 2007 21-23
HC VasluiSCM Politehnica Timişoara 28-35
CS Minaur Baia Mare - CS Dinamo Bucureşti 27-25


Etapa a XIV-a

CSM Focşani 2007HC Odorhei 22-26
CS Dinamo Bucureşti - CSM Făgăraş 32-27
CSM Bucureşti - HC Vaslui 33-21
CSA Steaua Bucureşti - AHC Potaissa Turda 29-27
SCM Politehnica Timişoara - AHC Dunărea Călăraşi 32-24
CS Politehnica Iaşi - CS Minaur Baia Mare 28-24
CSU SuceavaAHC Dobrogea Sud Constanţa 23-31


Etapa a XIII-a

AHC Dobrogea Sud Constanţa - CSA Steaua Bucureşti 24-19
CSU Suceava -
HC Vaslui 32-29
CSM Bucureşti -
AHC Dunărea Călăraşi 36-29
SCM Politehnica Timişoara -
CS Minaur Baia Mare 26-19
CS Politehnica Iaşi - CSM Făgăraş 25-25
CS Dinamo Bucureşti - HC Odorhei 29-31
CSM Focşani 2007 - AHC Potaissa Turda 28-36


Etapa  a XII-a

CSA Steaua Bucureşti - CSM Focşani 2007 - 28-23
AHC Potaissa Turda -
CS Dinamo Bucureşti 30-29
HC Odorhei -
CS Politehnica Iaşi 39-20
CSM Făgăraş - SCM Politehnica Timişoara 21-23
CS Minaur Baia Mare - CSM Bucureşti 21-28
AHC Dunărea Călăraşi -
CSU Suceava 33-29
HC Vaslui - AHC Dobrogea Sud Constanţa 25-28


Etapa  a XI-a

HC Vaslui - CSA Steaua Bucureşti 22-29
AHC Dobrogea Sud Constanţa -
AHC Dunărea Călăraşi 21-20
CSU Suceava -
CS Minaur Baia Mare 26-22
CSM Bucureşti -
CSM Făgăraş 35-30
SCM Politehnica Timişoara -
HC Odorhei 32-25
CS Politehnica Iaşi - AHC Potaissa Turda 28-33
CS Dinamo Bucureşti -
CSM Focşani 2007 34-31


Etapa a X-a

CSA Steaua Bucureşti - CS Dinamo Bucureşti 31-28
CSM Focşani 2007 - CS Politehnica Iaşi 26-22
AHC Potaissa Turda - SCM Politehnica Timişoara 27-24
HC Odorhei - CSM Bucureşti 32-23
CSM Făgăraş - CSU Suceava 30-27
CS Minaur Baia Mare - AHC Dobrogea Sud Constanţa 30-32
AHC Dunărea Călăraşi - HC Vaslui 29-26


Etapa a IX-a

AHC Dunărea Călăraşi - CSA Steaua Bucureşti 24-23
HC Vaslui - CS Minaur Baia Mare 26-25
AHC Dobrogea Sud Constanţa - CSM Făgăraş 33-22
CSU Suceava - HC Odorhei 26-31
CSM Bucureşti - AHC Potaissa Turda 26-27
SCM Politehnica Timişoara - CSM Focşani 2007 - 23-21
CS Politehnica Iaşi - CS Dinamo Bucureşti 31-36


Etapa a VIII-a

CSA Steaua Bucureşti - CS Politehnica Iaşi 44-36
CS Dinamo Bucureşti - SCM Politehnica Timişoara 23-26
CSM Focşani 2007 - CSM Bucureşti 24-27
AHC Potaissa Turda - CSU Suceava 33-28
HC Odorhei - AHC Dobrogea Sud Constanţa 25-25
CSM Făgăraş - HC Vaslui 27-24
CS Minaur Baia Mare - AHC Dunărea Călăraşi 25-22


Etapa a VII-a

CS Minaur Baia Mare - CSA Steaua Bucureşti 19-21
AHC Dunărea Călăraşi - CSM Făgăraş 26-22
HC Vaslui - HC Odorhei 19-31
AHC Dobrogea Sud Constanţa - AHC Potaissa Turda 29-27
CSU Suceava - CSM Focşani 2007 - 19-19
CSM Bucureşti - CS Dinamo Bucureşti 33-20
SCM Politehnica Timişoara - CS Politehnica Iaşi 37-20


Etapa  a VI-a

CSA Steaua Bucureşti - SCM Politehnica Timişoara 25-25
CS Politehnica Iaşi - CSM Bucureşti 25-28
CS Dinamo Bucureşti - CSU Suceava 31-26
CSM Focşani 2007 - AHC Dobrogea Sud Constanţa 21-18
AHC Potaissa Turda - HC Vaslui 33-20
HC Odorhei - AHC Dunărea Călăraşi 24-24
CSM Făgăraş - CS Minaur Baia Mare 24-27


Etapa a V-a

CSM Făgăraş - CSA Steaua Bucureşti 25-31
CS Minaur Baia Mare - HC Odorhei 27-25
AHC Dunărea Călăraşi - AHC Potaissa Turda 25-24
HC Vaslui - CSM Focşani 2007 - 28-23
AHC Dobrogea Sud Constanţa - CS Dinamo Bucureşti 22-23
CSU Suceava - CS Politehnica Iaşi 34-27
CSM Bucureşti - SCM Politehnica Timişoara 23-21


Etapa a IV-a

CSA Steaua Bucureşti - CSM Bucureşti 29-21
SCM Politehnica Timişoara - CSU Suceava 34-24
CS Politehnica Iaşi - AHC Dobrogea Sud Constanţa 26-30
CS Dinamo Bucureşti - HC Vaslui 33-24
CSM Focşani 2007 - AHC Dunărea Călăraşi 27-25
AHC Potaissa Turda - CS Minaur Baia Mare 27-23
HC Odorhei - CSM Făgăraş 32-25


Etapa a III-a

HC Odorhei - CSA Steaua Bucureşti 26-20
CSM Făgăraş - AHC Potaissa Turda 25-28
CS Minaur Baia Mare - CSM Focşani 2007 - 28-18
AHC Dunărea Călăraşi - CS Dinamo Bucureşti 24-29
HC Vaslui - CS Politehnica Iaşi 33-30
AHC Dobrogea Sud Constanţa - SCM Politehnica Timişoara 20-20
CSU Suceava - CSM Bucureşti 29-32


Etapa a II-a

CSA Steaua Bucureşti - CSU Suceava 26-19
CSM Bucureşti - AHC Dobrogea Sud Constanţa 26-29
SCM Politehnica Timişoara - HC Vaslui 28-23
CS Politehnica Iaşi - AHC Dunărea Călăraşi 27-28
CS Dinamo Bucureşti - CS Minaur Baia Mare 36-25
CSM Focşani 2007 - CSM Făgăraş 26-28
AHC Potaissa Turda - HC Odorhei 34-28


Etapa  I-a

AHC Potaissa Turda - CSA Steaua Bucureşti 21-22
HC Odorhei - CSM Focşani 2007 - 25-23
CSM Făgăraş - CS Dinamo Bucureşti 23-32
CS Minaur Baia Mare - CS Politehnica Iaşi 32-29
HC Dunărea Călăraşi - SCM Politehnica Timişoara 24-23
HC Vaslui - CSM Bucureşti 30-26
AHC Dobrogea Sud Constanţa - CSU Suceava 23-29

viewscnt
Articole similare