Claudiu Keşeru s-a dezlănţuit în Bulgaria! Atacantul lui Ludogoreţ, două goluri în trei minute în meciul cu Beroe

Ludogoreţ a făcut spectacol în meciul disputat pe terenul celor de la Beroe. Campioana Bulgariei s-a impus cu 4-2, iar Claudiu Keşeru are o nouă seară perfectă.

După dubla lui Jorginho din prima repriză, a venit şi rândul lui Claudiu Keşeru să iasă la rampă în partea a doua. Atacantul român a făcut 3-1 în minutul 53, iar apoi, în minutul 53, a reuşit dubla şi a făcut 4-1 pentru Ludogoreţ.

În prima etapă de campionat, Ludogoreţ a câştigat cu 2-0 în faţa celor de la Tsarsko.

La Ludogoreţ, Cosmin Moţi este doar rezervă, în timp ce Keşeru a fost titular.

Afla mai multe despre: keseruludogoret,