Claudiu Niculescu, după meciul câştigat cu Timişoara: ”N-aş mai vrea să trăiesc aşa ceva niciodată”

FC Voluntari

FC Voluntari a câştigat cu 1-0 meciul cu ACS Poli Timişoara. Victoria a fost adusă de Florin Cernat în minutul 90+4 după ce a executat foarte bine o lovitură de la 11 metri.

”A fos bine că nu am avut pistă şi am putut sta lângă banca de rezerve. Am fost băiat cuminte în această seară, nu am protestat la adresa arbitrilor. Mi-a plăcut atitudinea băieţilor astăzi. A fost o săptămână tensionată, am avut multă tensiune. Timişoara era într-o revenire de formă şi eram convins că meciul va arăta diferit, dar victoria noastră e meritată. Am dominat, am făcut presing. Am controlat meciul din minutul 1 până în 90. Victoria a venit pe final, dar n-aş mai vrea să trăiesc aşa ceva niciodată”, a declarat Claudiu Niculescu la Telekom Sport.

Afla mai multe despre: niculescuvoluntari