Concluzia lui Hoban, după victoria cu emoţii obţinută de CFR în meciul cu FCSB: "Nu mai contează acum"

CFR Cluj

CFR Cluj s-a impus cu mari emoţii în faţa unei echipe a FCSB-ului plină de juniori. Susic, în minutul 86, şi Itu, în minutul 88, au marcat pentru echipa lui Dan Petrescu.

"E foarte greu să joci din trei în trei zile, să te pregăteşti în asemenea condiţii, COVID-ul nu ne dă pace. Nu contează că am dat gol mai târziu, sunt importante cele trei puncte, aşa că mă bucur şi avem o şansă în plus la Craiova.

Normal că m-ar deranja dacă ei ar câştiga meciul cu Astra cu 3-0, pentru că şi noi jucăm pe teren. Ne-am dori ca toate meciurile să se joace pe teren" , a spus Ovidiu Hoban.

Afla mai multe despre: hoban