"Cum arată? Eu cred că merita roşu, nu?" Valentin Gheorghe şi-a arătat rănile după intrarea lui Francisc Cristea VIDEO

Astra Giurgiu

Astra Giurgiu a învins, sâmbătă seară, pe teren propriu, cu scorul de 4-0 (0-0), echipa Poli Iaşi, într-un meci din etapa a opta a Ligii I. Pentru giurgiuveni este prima victorie din actuala ediţie a primului eşalon.

În minutul 30, de la oaspeţi a fost eliminat Francisc Cristea. Şi gazdele au avut un jucător eliminat, în minutul 52, pe Valentin Gheorghe.

Ultimul a comentat eliminarea jucătorului de la Poli Iaşi arătându-şi inclusiv urmele lăsate de Cristea pe tibie: "Cum arată? Eu zic că e de roşu, voi ce ziceţi" a declarat Gheorghe, care i-a răspuns reporterului Telekom Sport, Ovidiu Ionescu, arătându-şi rănile

Afla mai multe despre: valentin gheorghe