Dennis Man nu-şi explica remiza de la Călăraşi: "Nu înţeleg de ce am făcut asta". Ce le-a spus Teja la pauză

FCSB a început prost anul şi a remizat în primul meci oficial jucat în 2019. Roş-albaştrii au scos doar un egal la Dunărea Călăraşi, scor 1-1, după ce Dennis Man deschisese repede scorul pentru echipa lui Teja.

"Nu mă aşteptam să nu câştigăm. Am început foarte bine, apoi n-am mai jucat nimic şi le-am dat ocazia să vină peste noi. Nu înţeleg de ce am făcut acest lucru, trebuia să continuăm să jucăm fotbal şi să câştigăm acest meci. De fiecare dată, ne prindeau pe contraatac, iar acum din păcate am pierdut două puncte foarte importante.

Este foarte greu acum, pentru că CFR dacă va câştiga se va depărta şi mai mult faţă de noi. Trebuie să fim mult mai atenţi de acum încolo. Teja ne-a spus la pauză să ţinem în continuare de minge, să nu le dăm ocazia să vină peste noi" , a declarat Dennis Man pentru Telekom Sport.

Afla mai multe despre: mihai tejafcsbdunarea calarasi