Dumitru Dragomir a dat verdictul, la finalul derby-ului: "Au fost mai buni, să fie clar!" Ce jucători a remarcat

Fostul preşedinte al LPF, Dumitru Dragomir, a declarat că Dinamo a jucat mai bine decât FCSB, în derby.

"Poate Dinamo merita, dar rezultatul este echitabil. Dinamo a jucat mai bine decât Steaua, să fie clar. Mi-a plăcut Nistor, mi-a plăcut Coman. Să fiţi sănătoşi, gata!", a declarat Dumitru Dragomir, la finalul meciului.

FCSB - Dinamo, scor 1-1, în derby-ul Ligii 1

FCSB a terminat la egalitate, scor 1-1 (1-1), meciul disputat, sâmbătă, pe teren propriu, pe Arena Naţională, cu rivala Dinamo, în etapa a XII-a a Ligii I. Partida a fost întreruptă zece minute în prima repriză din cauza incidentelor.

Au marcat: Coman '28 / Ciobotariu '9.

Afla mai multe despre: dragomir