EXCLUSIV | Medicii de pe ambulanţă au mers în vestiarul lui Dinamo la pauza meciului cu Viitorul! Un jucător a avut probleme. UPDATE | Verdictul pus de doctori

Dinamo București

Dinamo a cerut ajutorul medicilor de pe ambulanţă la pauza meciului cu Viitorul, în care echipa lui Jerry Gane a primit trei goluri în primele 45 de minute.

UPDATE 22:22 - Din informaţiile Telekom Sport, Morsay a fost examinat de medici, care i-au pus şi un diagnostic: epuizare!

Morsay, unul dintre titularii lui Dinamo, a avut nevoie de intervenţia medicilor de pe ambulanţă la pauza partidei cu Viitorul. Telekom Sport a aflat despre intervenţia doctorilor de la stadion, în vestiarul "câinilor". Morsay l-a aşteptat doctorul lui Dinamo, Liviu Bătineanu, după fluierul de final al primelor 45 de minute, să-i explice ce simte.

Din informaţiile obţinute de Telekom Sport, se pare că fotbalistul lui Dinamo ar avea dureri stomacale.

Dinamo a avut parte de o primă repriză de coşmar cu Viitorul, în care a luat trei goluri. Jo Santos a deschis scorul în minutul 4, apoi George Ganea a înscris din penalty, în minutul 16, iar Ciobanu a marcat şi el înainte de pauză, în minutul 44.

Afla mai multe despre: dinamomorsayproblememediciambulanta