VIDEO | Farul Constanţa - CS Mioveni 2-1. Andrei Ciobanu a marcat golul victoriei în prelungiri

Farul Constanţa a învins cu scorul de 2-1 echipa CS Mioveni. Jefte şi Andrei Ciobanu au marcat golurile victoriei

LIVE VIDEO Farul Constanţa - CS Mioveni 2-1
A marcat: Jefte '16, Ciobanu 91 / Rusu 86

Farul Constanţa: Aioani - Mladen, Larie, Ghiţă, Dussaut - Boboc, Artean, Purece - Ganea, Betancor, Pitu
Rezerve: Brănescu, Dobrosavlevici, Pires, Fernandes, Sali, Petre, Buta, Ciobanu, De Nooijer

CS Mioveni: Ducan - Oancea, Iacob, Scarlatache, Burnea - Toma, Panait, Dumitriu - Buziuc, Rusu, Sanoh
Rezerve: Popescu, Garutti, Şerbănică, Balaur, Coşereanu, Blănaru, Ciucureanu, Cristea

Min 92 - Gol Farul! Andrei Ciobanu marchează golul de 2-1

Min 86. - Gol CS Mioveni! Bogdan Rusu a restabilit egalitatea

Min. 18 - Ocazie uriaşă pentru Farul. Jefte, aproape de a reuşi "dubla". Atacantul gazdelor trimite peste bara transversală, deşi se afla singur cu poarta goală

Min. 16 - GOOOOOL Farul! Jefte marchează din nou şi deschide scorul pentru echipa lui Gheorghe Hagi. Atacantul spaniol a ajuns la cel de-al 8-lea gol marcat în actualul sezon al Ligii I

Min 1: A început partida!

Farul Constanţa este pe locul 7 în clasament, cu 15 puncte. În timp ce, CS Mioveni este pe locul 11, cu 10 puncte.

Afla mai multe despre: farul constantacs mioveni