FCSB continuă pe linia victoriilor în amicale. Echipa lui Todoran a învins cu 1-0 pe CS Mioveni

FCSB a continuat pe linia victoriilor în meciurile de pregătire.

FCSB a învins-o pe CS Mioveni, nou promovată în Liga 1, scor 1-0, după un gol marcat de Cristian Dumitru, în minutul 86.

În partidă a debutat pentru FCSB şi Zdenek Ondrasek.

Dinu Todoran a folosit următoarea formulă de echipă: Vlad - Haruţ, Al. Creţu, Vucur, Radunovic - Cristea - Ov. Popescu, Olaru - Moruţan, Tănase, Oct. Popescu. Imediat după pauză, locurile lui Vlad, Radunovic, Vucur şi Haruţ au fost luate de Straton, Cordea, Perianu şi V. Creţu. De asemenea, în minutul 60 au intrat pe teren şi Dumitru, Stoica, Vînă, Musi şi Ondrasek.

Următorul meci amical al FCSB se va disputa vineri seară (19:30), la Buzău, pe terenul celor de la Gloria.

Afla mai multe despre: fcsbamicalcs mioveni