FOTO | Aşa arată fractura suferită de Elvir Koljic. Imaginile dure ale accidentării grave a bosniaculuigalerie foto

Au apărut primele imagini cu fractura suferită de atacantul bosniac Elvir Koljic.

Meciul U Craiova - Poli Iaşi s-a terminat 1-0 pentru olteni după golul marcat de Cristi Bărbuţ în minutul 51. Echipa lui Bergodi are parcurs perfect în Liga 1: şase victorii din şase!

Victoria a fost umbrită de accidentarea gravă a lui Elvir Koljic, golgheterul formaţiei din Bănie.

În minutul 35, Elvir Koljic a fost scos de pe teren cu targa şi a fost transportat la spital, după un fault dur al lui Mihalache, care a fost apoi eliminat.

Oltenia TV  a obţinut imagini cu fractura suferită de atacantul formaţiei craiovene.