FOTO | Salah n-a putut să joace niciun minut în eşecul cu Uruguay. Gestul frumos făcut de Cavani faţă de vedeta Egiptuluigalerie foto

Cupa Mondială

Egiptul a pierdut greu cu Uruguay, scor 0-1, în al doilea meci din grupa A. Mohamed Salah nu este refăcut complet şi n-a putut să joace niciun minut. La final, starul lui Liverpool a fost consolat de Cavani.

Mohamed Salah nu şi-a revenit complet şi n-a putut să joace în primul meci de la Cupa Mondială, cu Uruguay. În ziua în care a împlini 26 de ani, vedeta lui Liverpool a privit de pe margine eşecul cu 1-0. Unicul gol al meciului a fost marcat de Gimenez, în minutul 89.

La final, Salah a fost consolat şi îmbrăţişat de Edinson Cavani.

Afla mai multe despre: edinson cavanimohamed salahegipturuguay