Hagi ştie ce le-a lipsit jucătorilor săi pentru a obţine un rezultat pozitiv cu FCSB

Farul Constanța

FCSB a învins, duminică, pe Arena Naţională, cu scorul de 2-1 (2-0), echipa FC Viitorul, în prima etapă a play-off-ului Ligii I, în direct la Telekom Sport.

"Indiferent de vârsta pe care o ai, trebuie să arăţi personalitate. Noi nu am avut acest lucru în primele 60 de minute. Fiecare meci e un test. Vedem ce va fi pe viitor. Am început bine repriza a doua, am jucat mai bine. Trebuia să fim mai curajoşi, să ţinem mai mult de minge. ştiri liga 1

Acum vom întâlni Craiova. E un meci pe care trebuie să-l câştigăm. Va fi dificil. Încă mai sunt multe meciuri, noi jucăm la victorie fiecare meci. Ne dorim locul 3 în continuare, chiar dacă e tot mai puţin accesibil. Trebuie să învingem Craiova" - a spus Gică Hagi la Telekom Sport.

Afla mai multe despre: gica hagifcsbliga 1viitorul