”I-am dominat din minutul 1 până în minutul 90” Chipirliu, supărat după remiza contra Astrei: ”Nu mai reuşeşte niciodată în viaţă execuţia aia”

Steaua

Bogdan Chipirliu a fost supărat după remiza dintre CSA Steaua şi Astra (1-1).

Formaţia CSA Steaua a remizat, sâmbătă, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa Astra Giurgiu, într-un meci din etapa a zecea a Ligii 2.

Chipirliu a marcat pentru gazde în minutul 40, dar Zaharia a egalat pentru Astra, la cinci minute de la reluare.

Marcatorul roş-albaştrilor a mărturisit după meci: ”I-am dominat din minutul 1 până în minutul 90. Au avut o ocazie, când au scapat, care după părerea mea din teren, cred că a fost offside, dar nu pot să-mi dau cu părerea că nu am văzut faza” a spus Chipirliu, după meci.

”Au tras de timp din minutul 5 şi dacă la pauză era 4-1 să zicem că dădeau şi ei gol, 4, 5-1 nu spunea nimeni nimic nu se supara nimeni. A fost o execuţie care nu o să o mai reuseasca niciodata în viaţă” a mai spus cel mai bun marcator de la CSA Steaua.

Afla mai multe despre: bogdan chipirliu