Isăilă a fost umilit sub ochii lui Haţegan. Echipa antrenorului român a cedat la scor de neprezentare în faţa lui Al Ittihad

Al Hazem, antrenată de Daniel Isăilă, a fost învinsă, pe teren propriu, cu scorul de 3-0, de Al Ittihad, într-un meci din etapa a XXIV-a a campionatului Arabiei Saudite.

Golurile meciului arbitrat de Ovidiu Haţegan au fost marcate de Villanuva ’31, Da Costa ’68 şi Al Muwallad ‘90+4.

Al Hazem a jucat în inferioritate numerică din minutul 53, când a fost eliminat Bekheet.

În minutul 74, Prijovic (Al Ittihad) a ratat un penalty. Al Hazem ocupă locul 12 în clasament, cu 24 de puncte, iar Al Ittihad este pe 13, cu 22 de puncte. Lider este Al Hilal, care are 56 de puncte.

Afla mai multe despre: al hazemal ittihadhategan