Leo Grozavu e de părere că echipa lui merita mai mult din duelul cu FCSB: "După aspectul jocului, sunt nemulţumit"

FCSB aşteapă partida celor de la CFR să vadă dacă vor rămâne pe primul loc la finalul acestei etape.

FCSB a condus cu 1-0 la pauză însă s-a văzut egalată în repriza secundă. CFR Cluj poate trece pe primul loc la finalul etapei dacă se impune la Craiova.

Leo Grozavu: "Suntem locul 4, dar n-am făcut mare lucru, că trebuia să câştigăm meciul. Păi normal că sunt nemulţumit. După aspectul jocului, sunt nemulţumit. Aşa, echipă bună, dar azi nu ne-au pus probleme, vorbesc pe poartă.

Băieţii merită felicitaţi pentru atitudine, pentru modul cum s-au mobilizat, cel puţin a doua repriză. Am arătat, din nou, spirit de luptă, sacrificiu şi am fost răsplătiţi cu un gol. Cred eu că am fost mai periculoşi azi decât FCSB, dar, într-adevăr, o echipă bună."

(Despre faza golului primit) "Specific nouă. O fază care nu anunţa nimic, o minge uşor de anticipat, o minge pe care am lucrat-o. Ştiam la ce să ne aşteptăm."