VIDEO | Arsenal - FC Koln 3-1. Nemţii au creat haos pe străzile din Londra!

UEFA Europa League

Arsenal s-a impus, pe teren propriu, contra lui FC Koln, după ce revenit de la scorul de 1-0 pentru nemţi!

Arenal s-a văzut condusă încă din minutul 9 pe Emirates Stadium după golul marcat de Cordoba. Kolasinac a restabilit egalitatea în minutul 49, în timp ce Alexis Sanchez şi Bellerin au stabilit scorul final.

Meciul a început cu o oră întârziere din cauza suporterilor nemţi, care au creat haos pe străzile din Londra.

Arsenal - FC Koln 3-1 (Kolasinac 49, Alexis 76, Bellerin 82 / Cordoba 9)

VEZI REZUMATUL VIDEO AICI

* Meciul a început cu o întârziere de o oră după ce fanii nemţi au creat probleme pe străzile din Londra!

Arsenal: Ospina - Holding, Mertesacker, Monreal - Bellerin, Iwobi, Elneny, Maitland-Niles - Walcott, Giroud, Sanchez
Rezerve: Macey, Akpom, Kolasinac, Mustafi, Nelson, Reine Adelaide, Wilshere

FC Koln: Horn - Klunter, Mere, Heintz, Rausch - Lehmann - Zoller, Hoger, Hector, Bittencourt - Cordoba
Rezerve: Kessler, Guirassy, Horn, Jojic, Osako, Risse, Sorensen

Afla mai multe despre: arsenalfc kolntelekom sporteuropa league