Marius Marin, înger şi demon! A marcat un gol pentru Pisa, dar a fost eliminat 11 minute mai târziu

Marius Marin, all în! Internaţionala român a marcat un gol pentru Pisa, dar la puţin timp a fost eliminat.

Marius Marin a marcat un gol pentru Pisa, în meciul cu Palermo FC, scor final 3-2, ieri, în etapa a 17-a a ligii secunde de fotbal din Italia.

Fotbalistul român nu a apucat să se bucure în totalitate de reuşita sa că în minutul 60 a fost eliminat!

Marin a marcat primul său gol la Pisa chiar în poarta lui Mirko Pigliacelli, fostul portar de la Universitatea Craiova.

Pisa este pe locul 14, cu doar 18 puncte.