Meci de coşmar pentru Răzvan Lucescu! PAOK a egalat în minutul 90+7, dar a fost învinsă cu un gol în minutul 90+9

Răzvan Lucescu a avut parte de o adevărată dramă pe terenul lui Asteras. PAOK a pierdut cu scorul de 3-2, asta deşi în minutul 90+7 reuşise să restabilească egalitatea

Asteras a deschis scorul în minutul 18, dar la cabine s-a intrat la egalitate, 1-1, după ce Campos a înscris cu opt minute înainte de pauză.

Partea secundă a început prost pentru trupa lui Răzvan Lucescu, iar gazdele au preluat conducerea la opt minute după reluare. Drama avea să vină în prelungiri, când PAOK a reuşit să egaleze în minutul 90+7, din penalty.

Când totul părea să se îndrepte spre o remiză, Asteras a avut puterea să marcheze încă o dată. În minutul 90+9, Iglesias face 3-2 pentru Asteras şi PAOK poate pierde campionatul în urma acestui eşec, mai ales dacă verdictul din partida amânată cu Olympiakos nu-i va fi favorabil.

Afla mai multe despre: asteraspaokgreciarazvan lucescu