Nebunie totală în Liga a 2-a din România! ”S-au uitat prea mult la Sevilla-Liverpool”. Care e legătura cu Liga Campionilor

Liga 2

Meciul dintre Pandurii şi Dacia Unirea Brăila a avut un final nebun! Oaspeţii conduceau cu 3-0 şi părea că totul e decis, numai că gorjenii au revenit fantastic.

În minutul 70, Dacia Unirea Brăila conducea cu 3-0, după hattrickul lui Pop, dar Pandurii a reuşit să revină fabulos, în doar şase minute.

73, 75 şi 79 au fost minutele în care formaţia din Târgu Jiu a marcat cele trei goluri care au consemnat rezultatul final, 3-3.

Conduceam cu 3-0 în minutul 70 şi nu mă gândeam că n-o să câştigăm. Am luat trei goluri incredibile, două dintre ele superbe, dar nu pot să nu fiu supărat pe echipa mea. S-au uitat prea mult la Sevilla-Liverpool din Liga Campionilor”, a spus Alin Pânzaru, antrenorul Daciei.

Afla mai multe despre: dacia unirea brailapandurii,