"Nu ştiam!" După Sissoko, un nou "caz" incredibil la Spurs! Son şi o reacţie care nu părea posibilă la acest nivel

Moussa Sissoko a aflat la minute bune după terminarea partidei cu City că Tottenham este echipa calificată în semifinale, în condiţiile în care francezul plecase spre vestiare imediat după golul de 5-3 înscris de Sterling, dar anulat ulterior cu VAR, însă nu aceasta e cea mai surprinzătoare reacţie a serii.

Sud-coreeanul Heung-min Son a fost omul "dublei" cu City pentru Spurs, cu golul victoriei marcat în tur şi o dublă în retur, însă Pochettino nu se va putea baza pe mijlocaşul ofensiv în turul semifinalei cu Ajax, acesta fiind suspendat pentru cumul de galbene.

Son a fost avertizat în debutul reprizei secunde şi va lipsi cu Ajax, în tur, însă la final a recunoscut nonşalant că habar n-avea că nu va putea juca. "Nu ştiam", a răspuns Son, sec, în momentul în care reporterul l-a întrebat cum vede dubla cu Ajax, în condiţiile în care nu va putea fi pe teren.

Afla mai multe despre: sontottenham