Experiențe împreună.
You are here:

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 10 - 16 decembrie 2018

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 10 - 16 decembrie 2018

Program TV

Telekom Sport ţi-a pregătit o nouă săptămână plină de dueluri spectaculoase din fotbalul românesc şi cel european, dar şi din NBA, pe care nu ai voie să le ratezi.

PROGRAM TELEKOM SPORT (TRANSMISIUNI LIVE) 10 - 16 DECEMBRIE 2018

LUNI 10 DECEMBRIE 

17:30 (Liga I)  Sepsi - FC Botoşani                  Telekom Sport 1

20:00 (Liga I) FCSB - Viitorul                           Telekom Sport 1

20:00 ( Liga I) CS U Craiova - FC Voluntari     Telekom Sport 2

22:00 (La Liga) Athletic Bilbao - Girona            Telekom Sport 2 

 

MARŢI 11 DECEMBRIE 

19:55 (UCL) Galatasaray - FC Porto                            Telekom Sport 1

19:55 (UCL)Schalke - Lokomotiv                                 Telekom Sport 2

22:00 (UCL) Liverpool - Napoli                                      Telekom Sport 1

22:00 (UCL)FC Barcelona - Tottenham                        Telekom Sport 2

22:00 (UCL) Steaua Roşie - PSG                                  Telekom Sport 3

22:00 (UCL) Inter - PSV Eindhoven                               Telekom Sport 4

 

MIERCURI 12 DECEMBRIE

19:55 (UCL) Real Madrid - CSKA Moscova                    Telekom Sport 1

19:55 (UCL) Viktoria Plzen - AS Roma                            Telekom Sport 2

22:00 (UCL) Ajax - Bayern Munchen                              Telekom Sport 1

22:00 (UCL) Young Boys - Juventus                                Telekom Sport 2

22:00 (UCL) Şahtar - Lyon                                                Telekom Sport 3

22:00 (UCL) Manchester City - Hoffeneheim                     Telekom Sport 4

JOI 13 DECEMBRIE 

19:55 (UEL) PAOK - BATE Borisov                                    Telekom Sport 1

19:55 (UEL) Vidi - Chelsea                                               Telekom Sport 2

19:55 (UEL) Akhisar - Standard                                          Telekom Sport 3

19:55 (UEL) Rapid Viena - Glasgow Rangers                     Telekom Sport 4

22:00 (UEL) Olympiacos - AC Milan                                    Telekom Sport 1

22:00 (UEL) Arsenal - Qarabag                                            Telekom Sport 2

22:00 (UEL) Ludogorets - Zurich                                          Telekom Sport 3

22:00 (UEL) Slavia Praga - Zenit                                          Telekom Sport 4

VINERI 14 DECEMBRIE 

20:00 (Liga I) Chiajna - Poli Iaşi                                             Telekom Sport 1

21:30 (Bundesliga) Nurnberg - Wolfsburg                             Telekom Sport 2

22:00 (La Liga) Celta Vigo - Leganes                                     Telekom Sport 3

SÂMBĂTĂ 15 DECEMBRIE 

14:00 (Liga I)  FC Voluntari - Astra                                          Telekom Sport 1

14:00 (La Liga) Getafe - Real Sociedad                                  Telekom Sport 2

16:30 (Bundesliga) Hannover - Bayern                                    Telekom Sport 2

16:30 (Bundesliga) Hoffenheim - Gladbach                             Telekom Sport 3 

17:00 (Liga I) Gaz Metan - Hermannstadt                                Telekom Sport 1

17:15 (La Liga) Valladolid - Atletico Madrid                               Telekom Sport 4

19:00 (Serie A) Inter - Udinese                                                  Telekom Sport 3

19:30 (La Liga) Real Madrid - Rayo Vallecano                          Telekom Sport 2

19:30 (Bundesliga) Dortmund - Werder Bremen                       Telekom Sport 4

20:00 (Liga I) Dinamo - CS U Craiova                                       Telekom Sport 1 

21:30 (Serie A) Torino - Juventus                                               Telekom Sport 2

21:45 (La Liga) Eibar - Valencia                                                 Telekom Sport 3

00:00 (NBA) Orlando - Utah                                                       Telekom Sport 1

DUMINICĂ 16 DECEMBRIE 

13:00 (La Liga) Sevilla - Girona                                                  Telekom Sport 2

13:30 (Serie A) SPAL - Chievo                                                    Telekom Sport 3

14:00 (Liga I) Dunărea Călăraşi - Sepsi                                       Telekom Sport 1

15:30 (Premier League) Brighton - Chelsea                                Telekom Sport 2

15;30 (Premier League) Southampton - Arsenal                         Telekom Sport 3

16:00 (Serie A) Sampdoria - Parma                                             Telekom Sport 1

16:30 (Bundesliga) Leipzig - Mainz                                               Telekom Sport 4 

18:00 (Premier League) Liverpool - Manchester United               Telekom Sport 1 

19:00 (Serie A) Cagliari - Napoli                                                    Telekom Sport 2

19:00 (Bundesliga) Frankfurt - Leverkusen                                    Telekom Sport 4

19:30 (La Liga) Huesca - Villarreal                                                 Telekom Sport 3

20:00 (Liga I) FC Botoşani - FCSB                                                 Telekom Sport 1

21:30 (Serie A) Roma - Genoa                                                       Telekom Sport 3

21:45 (La Liga) Levante - FC Barcelona                                         Telekom Sport 2

22:30 (NBA) Cleveland - Philadelphia                                             Telekom Sport 4

viewscnt
Articole similare

internet tv

5 euro/
luna

Vreau oferta