Experiențe împreună.
You are here:

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 11-17 martie

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 11-17 martie

Program TV

Telekom Sport v-a pregătit o nouă săptămână plină de fotbal spectacol. După duelurile din Liga Campionilor şi din Europa League, partidele tari continuă în weekend.

PROGRAM TELEKOM SPORT 11-17 MARTIE

LUNI 11 MARTIE

17:30 Liga I: FC Botoşani - Concordia Chiajna (Telekom Sport 1)

20:00 Tenis ATP: Indian Wells (Telekom Sport 4)

20:30 Liga I: FCSB - FC Viitorul (Telekom Sport 1)

21:30 Serie A: AS Roma - Empoli (Telekom Sport 2)

21:30 Bundesliga: Dusseldorf - Eintracht Frankfurt (Telekom Sport 3)

MARŢI 12 MARTIE

16:00 Youth League: Olympique Lyon - Ajax (Telekom Sport 1)

20:00 Youth League: FC Barcelona - Hertha Berlin (Telekom Sport 2)

20:00 Tenis ATP: Indian Wells (Telekom Sport 4)

22:00 Champions League: Juventus - Atletico Madrid (Telekom Sport 1)

22:00 Champions League: Manchester City - Schalke 04 (Telekom Sport 2)

MIERCURI 13 MARTIE

16:00 Youth League: Midtjylland - Manchester United (Telekom Sport 1)

20:00 Youth League: Chelsea - Montpellier (Telekom Sport 2)

22:00 Champions League: Bayern Munchen - Liverpool (Telekom Sport 1)

22:00 Champions League: FC Barcelona - Lyon (Telekom Sport 2)

JOI 14 MARTIE

03:00 Tenis ATP: Indian Wells (Telekom Sport 4)

19:55 Europa League: Dinamo Kiev - Chelsea (Telekom Sport 1)

19:55 Europa League: Salzburg - Napoli (Telekom Sport 2)

19:55 Europa League: Krasnodar - Valencia (Telekom Sport 3)

22:00 Europa League: Inter - Eintracht Frakfurt (Telekom Sport 1)

22:00 Europa League: Arsenal - Rennes (Telekom Sport 2)

22:00 Europa League: Slavia Praga - Sevilla (Telekom Sport 3)

22:00 Europa League: Villarreal - Zenit (Telekom Sport 4)

VINERI 15 MARTIE

13:00 Tragere la sorţi sferturi Champions League (Telekom Sport 1)

14:00 Tragere la sorţi Europa League (Telekom Sport 1)

17:30 Liga a II-a: CS Mioveni - Chindia Târgovişte (Telekom Sport 1)

20:00 Liga I: Sepsi - Universitatea Craiova (Telekom Sport 1)

20:00 Tenis ATP: Indian Wells (Telekom Sport 4)

21:30 Serie A: Cagliari - Fiorentina (Telekom Sport 2)

21:30 Bundesliga: Monchengladbach - Freiburg (Telekom Sport 3)

23:30 WWE Raw (Telekom Sport 3)

SÂMBĂTĂ 16 MARTIE

01:00 NBA: Detroit - LA Lakers

08:00 Formula 1: Australia-calificări (Telekom Sport 1)

13:00 Liga I: Dunărea Călăraşi - Poli Iaşi (Telekom Sport 3)

14:00 La Liga: Huesca - Alaves (Telekom Sport 2)

14:30 Six Nations: Italia - Franţa (Telekom Sport 1)

15:00 Liga a II-a: Aerostar Bacău - Universitatea Cluj (Telekom Sport 3)

16:30 Bundesliga: Schalke 04 - Leipzig (Telekom Sport 4)

16:45 Six Nations: Ţara Galilor - Irlanda (Telekom Sport 2)

17:15 La Liga: Real Madrid - Celta Vigo (Telekom Sport 1)

18:30 NBA: Boston - Atlanta (Telekom Sport 4)

19:00 Six Nations: Anglia - Scoţia (Telekom Sport 3)

19:30 La Liga: Athletic Bilbao - Atletico Madrid (Telekom Sport 2)

20:30 Liga I: FC Viitorul - CFR Cluj (Telekom Sport 1)

21:30 Serie A: Torino - Bologna (Telekom Sport 2)

DUMINICĂ 17 MARTIE

07:10 Formula 1: Australia-cursa (Telekom Sport 1)

11:00 Liga a II-a: Ripensia Timişoara - Sportul Snagov (Telekom Sport 4)

13:30 Serie A: Genoa - Juventus (Telekom Sport 1)

14:30 Bundesliga: Bayer Leverkusen - Werder Bremen (Telekom Sport 4)

16:00 Serie A: Napoli - Udinese (Telekom Sport 2)

16:15 Premier League: Fulham - Liverpool (Telekom Sport 3)

16:30 Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Nurnberg (Telekom Sport 4)

17:30 Liga I: Gaz Metan - Dinamo (Telekom Sport 1)

18:30 Premier League: Everton - Chelsea (Telekom Sport 3)

19:00 Bundesliga: Bayern Munchen - Mainz (Telekom Sport 4)

19:00 Serie A: Lazio - Parma (Telekom Sport 2)

20:30 Liga I: Astra - FCSB (Telekom Sport 3)

21:30 Serie A: AC Milan - Inter (Telekom Sport 1)

21:30 NBA: Milwaukee - Philadelphia (Telekom Sport 4)

21:45 La Liga: Betis - FC Barcelona (Telekom Sport 2)

23:30 WWE Smack Down (Telekom Sport 3)

00:30 Tenis ATP: Indian Wells - Finala (Telekom Sport 4)

14:00 Rugby: Belgia - România (Telekom Sport 2)

viewscnt
Articole similare

internet tv

5 euro/
luna

Vreau oferta