Experiențe împreună.
You are here:

Program Telekom Sport. AICI ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct, în perioada 13-19 iulie

Program Telekom Sport. AICI ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct, în perioada 13-19 iulie

Program TV

Comentarii

Telekom Sport transmite în săptămâna 13-19 iulie tot ce mişcă în fotbalul românesc şi internaţional. Derby-ul FCSB - CFR Cluj va putea fi urmărit în direct la Telekom Sport, dar şi alte sporturi precum Formula 1 sau WWE. Campionatele tari, La Liga sau Serie A, nu lipsesc nici ele din grila noastră de transmisiuni.

PROGRAMUL TRANSMISIUNILOR

Luni, 13 iulie

  • 18:00 - Sepsi - Chindia Târgovişte, Telekom Sport 1
  • 19:50 - Sport Report, Telekom Sport 1
  • 20:30 - Deportivo Alaves - FC Sevilla, Telekom Sport 3
  • 20:30 - Villarreal - Real Sociedad, Telekom Sport 2
  • 20:30 - CFR Cluj - Gaz Metan, Telekom Sport 1
  • 22:45 - Inter - Torino, Telekom Sport 3
  • 23:00 - Granada - Real Madrid, Telekom Sport 1

Marţi, 14 iulie

  • 19:00 - Sport Report, Telekom Sport 1
  • 20:00 - FC Argeş - Mioveni, Telekom Sport 1
  • 21:50 - Sport Report, Telekom Sport 1
  • 22:45 - Atalanta - Brescia, Telekom Sport 2

Miercuri, 15 iulie

  • 18:00 - Sport Report, Telekom Sport 1
  • 18:30 - UTA - Petrolul, Telekom Sport 1
  • 20:30 - Sampdoria - Cagliari, Telekom Sport 3
  • 20:30 - Bologna - Napoli, Telekom Sport 1
  • 20:30 - AC Milan - Parma, Telekom Sport 2
  • 22:45 - Lecce - Fiorentina, Telekom Sport 4
  • 22:45 - AS Roma - Verona, Telekom Sport 3
  • 22:45 - Sassuolo - Juventus, Telekom Sport 1
  • 22:45 - Udinese - Lazio, Telekom Sport 2

Joi, 16 iulie

  • 19:00 - Sport Report, Telekom Sport 1
  • 19:30 - Top Interviuri, Telekom Sport 3
  • 19:00 - Dinamo - Chindia, Telekom Sport 1
  • 20:50 - Sport Report, Telekom Sport 1
  • 22:00 - Barcelona - Osasuna, Telekom Sport 3
  • 22:00 - Getafe - Atletico Madrid, Telekom Sport 4
  • 22:00 - Real Madrid - Villarreal, Telekom Sport 2

Vineri, 17 iulie

  • 12:00 - Formula 1: Marele Premiu al Ungariei, antrenamente
  • 16:00 - Formula 1: Marele Premiu al Ungariei, antrenamente
  • 18:00 - Academica Clinceni - FC Voluntari, Telekom Sport 1
  • 19:50 - Sport Report, Telekom Sport 1
  • 20:00 - Zoom Sport, Telekom Sport 3
  • 21:00 - Gaz Metan - Astra, Telekom Sport 1
  • 22:50 - Sport Report, Telekom Sport 1
  • 23:00 - WWE RAW

Sâmbătă, 18 iulie

  • 11:25 - Formula 3: Ungaria, Telekom Sport 3
  • 13:00 - Formula 1: Marele Premiu al Ungariei, antrenamente, Telekom Sport 3
  • 16:00 - Formula 1: Marele Premiu al Ungariei, calificări, Telekom Sport 3
  • 17:00 - Sport Center, Telekom Sport 1
  • 17:45 - Formula 3: Ungaria, Telekom Sport 3
  • 18:00 - Hermannstadt - Sepsi, Telekom Sport Telekom Sport 1
  • 18:15 - Verona - Atalanta, Telekom Sport 2
  • 19:50 - Sport Center, Telekom Sport 1
  • 20:30 - Cagliari - Sassuolo, Telekom Sport 2
  • 22:45 - AC Milan - Bologna, Telekom Sport 2
  • 22:50 - Sport Center, Telekom Sport 1

Duminică, 19 iulie

  • 10:45 - Formula 3 - Ungaria, Telekom Sport 3
  • 12:10 - Formula 2 - Ungaria, Telekom Sport 3
  • 13:25 - Porsche SCUP - Ungaria, Telekom Sport 3
  • 16:10 - Formula 1: Marele Premiu al Ungariei, Telekom Sport 3
  • 17:00 - Sport Center, Telekom Sport 1
  • 18:00 - Deportivo Alaves - FC Barcelona, Telekom Sport 3
  • 18:15 - Parma - Sampdoria, Telekom Sport 2
  • 18:30 - Sport Center, Telekom Sport 1
  • 19:30 - FC Botoşani - U Craiova, Telekom Sport 1
  • 19:30 Valladolid - Betis, Telekom Sport 4
  • 21:20 - Sport Center, Telekom Sport 1
  • 22:00 - Atletico Madrid - Real Sociedad, Telekom Sport 4
  • 22:00 - Leganes - Real Madrid, Telekom Sport 2
  • 22:45 - Roma - Inter, Telekom Sport 1
  • 00:00 - WWE Smack Down, Telekom Sport 3

viewscnt
Articole similare