Experiențe împreună.
You are here:

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 13-19 mai

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 13-19 mai

Program TV

Va fi o săptămână cu etapă intermediară din play-out în Liga 1, iar la finalul ei, pe programele Telekom Sport, va fi ultima etapă din play-off-ul Ligii 1, cât şi penultima etapă din Serie A şi ultima etapă din Spania şi Germania.

PROGRAM TELEKOM SPORT 13-19 MAI 

LUNI 13 MAI 

  • 12:00: ATP 1000 Roma - Telekom Sport 4 
  • 19:30 - 20:30: Sport Report - Telekom Sport 1
  • 20:00: Bologna - Parma - Telekom Sport 2
  • 20:30: FC Viitorul - Astra Giurgiu - Telekom Sport 1
  • 22:00: Inter - Chievo - Telekom Sport 2
  • 22:20 - 00:30: Minutul 91 - Telekom Sport 1

MARŢI 14 MAI 

  • 12:00: ATP 1000 Roma - Telekom Sport 4
  • 16:00: Pandurii Târgu Jiu - Chindia Târgovişte - Telekom Sport 1
  • 18:15: Dunărea Călăraşi - FC Botoşani - Telekom Sport 1
  • 18:30 - 20:30: Euro Center - Telekom Sport 3
  • 20:10 - 21:00: Sport Report - Telekom Sport 1
  • 21:00: Gaz Metan Mediaş - Poli Iaşi - Telekom Sport 1
  • 21:00: Banik Ostrava - Slovan Liberec - Telekom Sport 2
  • 22:50 - 23:30: Sport Report - Telekom Sport 1

MIERCURI 15 MAI 

  • 12:00: ATP 1000 Roma - Telekom Sport 4
  • 16:00: Farul Constanţa - Daco-Getica - Telekom Sport 1
  • 18:15: FC Hermannstadt - Dinamo - Telekom Sport 1
  • 19:00: Zoom Sport - Telekom Sport 3
  • 20:10 - 21:00: Sport Report - Telekom Sport 1
  • 21:00: FC Voluntari - Concordia Chiajna - Telekom Sport 1
  • 21:00: Slavia Praga - Jablonec - Telekom Sport 2

JOI 16 MAI 

  • 12:00: ATP 1000 Roma - Telekom Sport 4
  • 18:00: Academica Clinceni - U Cluj - Telekom Sport 1
  • 19:00: Top Interviuri - Telekom Sport 3
  • 20:00: Ripensia Timişoara - Petrolul Ploieşti - Telekom Sport 1
  • 21:50 - 23:00: Sport Report - Telekom Sport 1

VINERI 17 MAI 

  • 12:00: ATP 1000 Roma - Telekom Sport 4
  • 13:00: Magazin UEFA Champions League - Telekom Sport 1
  • 19:00: Holstebro - THW Kiel - Telekom Sport 2
  • 19:00 - 20:00: Sport Report - Telekom Sport 1
  • 20:00: FC Botoşani - Gaz Metan Mediaş - Telekom Sport 1
  • 21:45: Fuchse Berlin - Porto Sofarma - Telekom Sport 2
  • 22:00: ATP 1000 Roma - Telekom Sport 4
  • 21:50 - 22:30: Sport Report - Telekom Sport 1
  • 23:00: WWE RAW - Telekom Sport 3
  • 3:30: NBA - Telekom Sport 1

SÂMBĂTĂ 18 MAI 

  • 13:00: Luceafărul Oradea - Farul - Telekom Sport 1
  • 14:00: Levante - At. Madrid - Telekom Sport 2
  • 14:30: CSM Bucureşti - Madeira - Telekom Sport 2
  • 15:30: ATP 1000 Roma - Telekom Sport 4
  • 15:30: Poli Iaşi - FC Hermannstadt - Telekom Sport 3 
  • 16:30: Bayern Munchen - Eintracht Frankfurt - Telekom Sport 2
  • 16:30: Borussia Monchengladbach - Borussia Dortmund - Telekom Sport 4
  • 17:15: Sevilla - Bilbao - Telekom Sport 1
  • 17:20 - 18:00: Sport Center - Telekom Sport 3
  • 18:00: Concordia Chiajna - Dinamo - Telekom Sport 3
  • 19:00: Finala mică EHF Cup - Telekom Sport 4
  • 19:00: Genoa - Cagliari - Telekom Sport 2
  • 19:50 - 21:00: Sport Center - Telekom Sport 3
  • 21:00: Real Madrid - Betis Sevilla - Telekom Sport 1
  • 21:00: Eibar - FC Barcelona - Telekom Sport 2
  • 21:00: Craiova - FC Viitorul - Telekom Sport 3
  • 21:00: ATP 1000 Roma - Telekom Sport 4
  • 21:30: Sassuolo - Roma - Telekom Sport 2
  • 22:50 - 00:00: Sport Center - Telekom Sport 3
  • 04:00: NBA -  Portland - Golden State Telekom Sport 1

DUMINICĂ 19 MAI 

  • 12:00: Chindia Târgovişte - Metaloglobus - Telekom Sport 1
  • 13:00: Real Madrid - Betis - Telekom Sport 1
  • 13:30: Chievo - Sampdoria - Telekom Sport 2
  • 16:00: Empoli - Torino - Telekom Sport 2
  • 17:00: ATP 1000 Roma - Telekom Sport 4
  • 17:15: Eibar - Barcelona - Telekom Sport 1
  • 18:00: FC Voluntari - Dunărea Călăraşi - Telekom Sport 3
  • 19:00: AC Milan - Frosinone - Telekom Sport 2
  • 19:50 - 21:00: Sport Center - Telekom Sport 1
  • 20:30: FCSB - CFR Cluj - Telekom Sport 1
  • 21:30: Napoli - Inter - Telekom Sport 1
  • 21:30: Juventus - Atalanta - Telekom Sport 2
  • 22:50 - 00:00: Sport Center - Telekom Sport 1
  • 23:00: WWE SmackDown - Telekom Sport 3
  • 3:30: NBA - Telekom Sport 1

viewscnt
Articole similare

internet tv

5 euro/
luna

Vreau oferta