Experiențe împreună.
You are here:

Program Telekom Sport. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 14 - 20 octombrie

Program Telekom Sport. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 14 - 20 octombrie

Program TV

Fotbalul mare se întoarce la treabă, în această săptămână. Pe lângă cele mai importante meciuri ale campionatelor din Vest şi din România, vom avea tenis, wrestling şi handbal de Liga Campionilor, cu CSM Bucureşti, SCM Râmnicu Vâlcea şi Dinamo Bucureşti în rolurile principale.

Program Telekom Sport 14 - 19 octombrie 2019

 

Luni, 14 octombrie, în direct la Telekom Sport

  • 11:00 (Handbal) Magazinul Ligii campionilor
  • Telekom Sport 1
  • 19:30 (Emisiune) Sport Report
  • Telekom Sport 1

 

Marţi, 15 octombrie, în direct la Telekom Sport

  • 18:30 (Emisiune) Speed Show
  • Sport 3
  • 21:00 (Emisiune) Sport Report
  • Sport 1

 

Miercuri, 16 octombrie, în direct la Telekom Sport

  • 16:00 (Liga 2) Rapid - Petrolul Ploieşti
  • Sport 1
  • 19:30 (Liga 2) Turris Turnu Măgurele - UTA Arad
  • Sport 1

 

Joi, 17 octombrie, în direct la Telekom Sport

  • 21:00 (Emisiune) Sport Report
  • Sport 1

 

Vineri, 18 octombrie, în direct la Telekom Sport

  • 15:00 (Tenis) ATP Antwerp
  • Sport 3
  • 18:00 (Liga 1) Hermannstadt - FC Voluntari 
  • Sport 1
  • 20:30 (Liga 1) Dinamo - Gaz Metan Mediaş
  • Sport 1
  • 21:30 (Bundesliga) Frankfurt - Leverkusen
  • Sport 4
  • 22:00 (La Liga) Granada - Osasuna
  • Sport 2
  • 23:00 (Wrestling) Raw
  • Sport 3

 

Sâmbătă, 19 octombrie, în direct la Telekom Sport

  • 11:30 (Liga 2) Petrolul - Chiajna
  • Sport 1
  • 14:00 (La Liga) Eibar- Barcelona
  • Sport 1
  • 15:00 (Tenis) ATP Antwerp
  • Sport 3
  • 16:00 (Liga 2) Csikszereda - Rapid 
  • Sport 1
  • 17:00 (La Liga) Atletico Madrid - Valencia
  • Sport 4
  • 18:00 (Handbal feminin) CSM Bucureşti - MKS Lublin
  • Sport 3
  • 19:00 (Seria A) Napoli - Verona
  • Sport 4
  • 19:30 (Bundesliga) Dortmund - Gladbach
  • Sport 2
  • 20:00 (Handbal feminin) Buducnost - SCM Râmnicu Vâlcea
  • Sport 3
  • 21:45 (Seria A) Juventus - Bologna
  • Sport 2
  • 20:30 (Liga l) CFR Cluj - U Craiova 
  • Sport 1
  • 22:00 (La Liga) Mallorca - Real Madrid
  • Sport 3

Duminică, 20 octombrie, în direct la Telekom Sport

  • 11:30 (Liga 2) U Cluj - Dacia Mioveni 
  • Sport 1
  • 13:00 (La Liga) Alaves - Celta Vigo
  • Sport 2
  • 13:30 (Serie A) Sassuolo - Inter
  • Sport 1
  • 15:00 (La Liga) Real Sociedad - Real Betis
  • Sport 2
  • 15:30 (Liga l) Academica Clinceni - FC Viitorul 
  • Sport 1
  • 16:00 (Serie A) Sampdoria - Roma
  • Sport 4
  • 17:00 (La Liga) Espanyol - Villarreal
  • Sport 2
  • 17:00 (Handbal masculin) Wisla Plock - Dinamo
  • Sport 3
  • 17:45 (Liga 1) Sepsi - Astra
  • Sport 1
  • 19:00 (Serie A) Parma - Genoa
  • Sport 2
  • 19:30 (La Liga) Athletic Bilbao - Valladolid
  • Sport 4
  • 20:30 (Liga l) Chindia - FCSB
  • Sport 1
  • 21:45 (Serie A) Milan - Lecce
  • Sport 2
  • 22:00 (La Liga) Sevilla - Levante
  • Sport 4
  • 23:00 (Wrestling) Smack Down
  • Sport 3.

viewscnt
Articole similare
Oferte exclusive online de Black Friday