Experiențe împreună.
You are here:

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 15-21 aprilie

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 15-21 aprilie

Program TV

Va fi o săptămână dominată de returul sferturilor Ligii Campionilor, dar şi de super confruntarea dintre Franţa şi România din FED Cup.

PROGRAM TELEKOM SPORT 15 - 21 APRILIE

LUNI 15 APRILIE

  • 12:00 (Tenis)  ATP Monte Carlo                                    Telekom Sport 4
  • 18:00 (Liga 2) FC Argeş - CS Mioveni                          Telekom Sport 1
  • 20:30 (Liga 1) Sepsi - Astra                                          Telekom Sport 3
  • 21:30 (Serie A) Atalanta - Empoli                                 Telekom Sport 2
  • 22:00 (La Liga) Leganes - Real Madrid                        Telekom Sport 1

MARŢI 16 APRILIE

  • 12:00 (Tenis) ATP Monte Carlo                                     Telekom Sport 4
  • 22:00 (UCL) Bareclona - Manchester United                Telekom Sport 1
  • 22:00 (UCL) Juventus - Ajax                                         Telekom Sport 2

MIERCURI 17 APRILIE

  • 05:30 (NBA)  Portland - Oklahoma City                          Telekom Sport 1
  • 12:00 (Tenis) ATP  Monte Carlo                                      Telekom Sport 4
  • 20:00 (Serie A) Lazio - Udinese                                      Telekom Sport 2
  • 22:00 (UCL) Manchester City - Tottenham                      Telekom Sport 1
  • 22:00 (UCL) FC Porto - Liverpool                                    Telekom Sport 2

 

JOI 18 APRILIE

  • 12:00 (Tenis) ATP Monte Carlo                                       Telekom Sport 4
  • 22:00 (UEL) Napoli - Arsenal                                          Telekom Sport 1
  • 22:00 (UEL) Chelsea - Slavia Praga                               Telekom Sport 2
  • 22:00 (UEL) Frankfurt - Benfica                                      Telekom Sport 3
  • 22:00 (UEL) Valencia - Villarreal                                     Telekom Sport 4

VINERI 19 APRILIE

  • 12:00 (Tenis) ATP Monte Carlo                                        Telekom Sport 4
  • 18:00 (Liga 1) Hermannstadt - Voluntari                           Telekom Sport 3
  • 21:00 (Liga 1) Astra - U Craiova                                       Telekom Sport 1
  • 22:00 (La Liga) Alaves - Valladolid                                   Telekom Sport 2

SÂMBĂTĂ 20 APRILIE

  • 03:30 (NBA) Indiana - Boston                                             Telekom Sport 1
  • 06:00 (FED Cup) Australia - Belarus                                   Telekom Sport 3
  • 13:00 (Liga 2) UTA - Chindia                                             Telekom Sport 3
  • 13:30 (Serie A) Parma - Milan                                           Telekom Sport 1
  • 14:00 (La Liga) Celta Vigo - Girona                                   Telekom Sport 2
  • 14:30 (Tenis) ATP Monte Carlo                                          Telekom Sport 4
  • 15:00 (FED Cup) Franţa - România                                   Telekom Sport 3
  • 16:00 (Serie A) Lazio - Chievo                                           Telekom Sport 1
  • 16:30 (Bundesliga) Bayern Munchen - Werder                  Telekom Sport 4
  • 17:15 (La Liga) Eibar - Atletico                                           Telekom Sport 2
  • 19:00 (Serie A) Juventus - Fiorentina                                 Telekom Sport 1
  • 19:30 (Bundesliga) Gladbach - Leipzig                               Telekom Sport 4
  • 19:30 (La Liga) Rayo Vallecano - Huesca                           Telekom Sport 2
  • 21:00 (Liga 1) Sepsi - CFR Cluj                                          Telekom Sport 3
  • 21:30 (Serie A) Inter - AS Roma                                         Telekom Sport 1
  • 21:30 (Bundesliga) Schalke - Hoffenheim                           Telekom Sport 4
  • 21:45 (La Liga) Barcelona - Real Sociedad                        Telekom Sport 2

DUMINICĂ 21 APRILIE

  • 00:30 (NBA) San Antonio - Denver                                      Telekom Sport 1
  • 06:00 (FED Cup) Australia - Belarus                                    Telekom Sport 3
  • 11:30 (Liga 2) Dacia Unirea Brăila - U Cluj                           Telekom Sport 2
  • 13:00 (La Liga) Levante - Espanyol                                      Telekom Sport 1
  • 13:30 (Moto RC) Etapa 1 - Adâncata  - cursa clasei Stock 1000    TelekomSport 4
  • 14:00 (FED Cup) Franţa - România                                      Telekom Sport 3
  • 15:00 (La Liga) Getafe - Sevilla                                            Telekom Sport 1
  • 15:30 (Premier League)   Everton - Manchester United       Telekom Sport 4
  • 17:15 (La Liga) Real Madrid - Athletic Bilbao                       Telekom Sport 2
  • 18:00 (Liga 1) Gaz Metan Mediaş - Dunărea Călăraşi         Telekom Sport 1
  • 18:00 (Premier League) Arsenal - Crystal Palace                Telekom Sport 3
  • 18:00 (Premier League) Cardiff - Liverpool                          Telekom Sport 4
  • 19:30 (La Liga) Villarreal - Leganes                                     Telekom Sport 2
  • 21:00 (Liga 1) Viitorul - FCSB                                               Telekom Sport 1
  • 21:45 (La Liga) Betis - Valencia                                            Telekom Sport 2
  • 22:30 (NBA) LA Clippers - Golden State                              Telekom Sport 4 

viewscnt
Articole similare

internet tv

5 euro/
luna

Vreau oferta