Experiențe împreună.
You are here:

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 15-21 octombrie 2018

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 15-21 octombrie 2018

Program TV

Telekom Sport ţi-a pregătit o nouă săptămână senzaţională, plină cu meciuri spectaculoase din sporturi diferite şi de larg interes, pe care nu ai voie să le ratezi.

PROGRAM TELEKOM SPORT - TRANSMISIUNI LIVE - 15-21 OCTOMBRIE

LUNI - 15 OCTOMBRIE

18:00 - Sport Report

MARŢI - 16 OCTOMBRIE

21:00 - Brazilia - Argentina - Telekom Sport 1

MIERCURI - 17 OCTOMBRIE

19:30 - Liga 2 - Petrolul - Mioveni - Telekom Sport 1

JOI - 18 OCTOMBRIE

19:00 - Liga 2 - Ripensia - U Cluj - Telekom Sport 1

VINERI - 19 OCTOMBRIE

18:00 - Liga I - Voluntari - Chiajna - Telekom Sport 1

18:00 - Formula 1 - Antrenamente - Telekom Sport 2

21:00 - Liga I - CFR Cluj - Poli Iaşi - Telekom Sport 1

21:30 - Bundesliga - Frankfurt - Dusseldorf - Telekom Sport 4

22:00 - Spania - Celta - Alaves - Telekom Sport 3

22:00 - Formula 1 - Antrenamente - Telekom Sport 2

23:30 - Wrestling

SÂMBĂTĂ - 20 OCTOMBRIE

12:00 - Liga 2 - Clinceni - Târgovişte - Telekom Sport 3

14:00 - Spania - Real Madrid - Levante - Telekom Sport 1

14:30 - Rugby - Steaua - CSM Bucureşti - Telekom Sport 2

14:45 - Handbal - Copenhaga - Rostov - Telekom Sport 4

16:00 - Liga I - Hermannstadt - Astra - Telekom Sport 1

16:00 - Italia - Roma - SPAL - Telekom Sport 3

16:30 - Germania - Stuttgart - Dortmund - Telekom Sport 4

16:30 - Germania - Wolfsburg - Bayern - Telekom Sport 2

19:00 - Italia - Juventus - Genoa - Telekom Sport 2

19:00 - Handbal - Podravka - Krim - Telekom Sport 4

19:15 - Handbal - Kristiansand - CSM Bucureşti - Telekom Sport 1

19:30 - Spania - Villarreal - At. Madrid - Telekom Sport 3

21:00 - Formula 1 - Antrenamente - Telekom Sport 4

21:00 - Liga 1 - Viitorul - Sepsi - Telekom Sport 1

21:30 - Italia - Udinese - Napoli - Telekom Sport 3

21:45 - Spania - Barcelona - Sevilla - Telekom Sport 2

DUMINICĂ - 21 OCTOMBRIE

12:00 - Liga 2 - Farul - FC Argeş - Telekom Sport 3

13:00 - Spania - Rayo Vallecano - Getafe - Telekom Sport 2

14:00 - Liga 2 - Daco Getica - Petrolul - Telekom Sport 3

16:00 - Italia - Bologna - Torino - Telekom Sport 2

16:00 - Italia - Chievo - Atalanta - Telekom Sport 3

16:00 - Italia - Parma - Lazio - Telekom Sport 1

16:30 - Germania - Hertha - Freiburg - Telekom Sport 4

18:00 - Anglia - Everton - Crystal Palace - Telekom Sport 2

18:00 - Liga 1 - Gaz Metan - Botoşani - Telekom Sport 1

19:00 - Germania - Monchengladbach - Mainz - Telekom Sport 3

19:00 - Italia - Fiorentina - Cagliari - Telekom Sport 4

21:00 - Liga I - Craiova - FCSB - Telekom Sport 1

21:30 - Italia - Inter - Milan - Telekom Sport 2

21:10 - Formula 1 - cursa - Telekom Sport 3

21:45 - Spania - Betis - Valladolid - Telekom Sport 4

23:30 - Wrestling

viewscnt
Articole similare

internet tv

5 euro/
luna

Vreau oferta