Experiențe împreună.
You are here:

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 18 - 24 februarie

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 18 - 24 februarie

Program TV

Telekom Sport ţi-a pregătit o nouă săptămână plină cu transmisiuni în direct de la cele mai importante competiţii ale momentului. Meciurile de gală din Liga Campionilor şi din Europa League continuă şi în această săptămână, care se va încheia cu alte partide extrem de interesante.

PROGRAM TELEKOM SPORT 18 - 24 FEBRUARIE

LUNI - 18 FEBRUARIE

19:00 Cehia: Dukla Praga - Sparta Praga (TS 2)
20:00 Liga I: Concordia Chiajna - FCSB (TS 1)
21:30 Serie A: AS Roma - Bologna (TS 2)
21:30 Bundesliga: Nurnberg - Dortmund (TS 3)
22:00 La Liga: Huesca - Athletic Bilbao (TS 4)

MARŢI - 19 FEBRUARIE

17:00 Youth League: Hertha Berlin - PSG (TS 1)
19:00 Youth League: Chelsea - Monaco (TS 2)
20:00 Handbal masculin - Liga Campionilor: Rhein Neckar - Kielce (TS 4)
21:30 ATP Rio (TS 3)
22:00 Liga Campionilor: Liverpool - Bayern Munchen (TS 1)
22:00 Liga Campionilor: Olympique Lyon - FC Barcelona (TS 2)

MIERCURI - 20 FEBRUARIE

15:00 Youth League: Midtjylland - AS Roma (TS 1)
17:00 Youth League: Montpellier - Benfica (TS 1)
19:00 Europa League: Sevilla - Lazio (TS 2)
21:30 ATP Rio (TS 3)
22:00 Liga Campionilor: Atletico Madrid - Juventus (TS 1)
22:00 Liga Campionilor Schalke - Manchester City (TS 2)

JOI - 21 FEBRUARIE

19:00 Top Interviuri (TS 3)
20:00 Europa League: Napoli - Zurich (TS 1)
20:00 Europa League: Arsenal - BATE (TS 2)
20:00 Europa League: Villarreal - Sporting (TS 3)
20:00 Europa League: Valencia - Celtic (TS 4)
22:00 Europa League: Inter - Rapid Viena (TS 1)
22:00 Europa League: Chelsea - Malmo (TS 2)
22:00 Europa League: Benfica - Galatasaray (TS 3)
22:00 Europa League: Dinamo Kiev - Olympiakos (TS 4)
00:00 ATP Rio (TS 3)

VINERI - 22 FEBRUARIE

14:00 Liga a II-a: Chindia - Aerostar Bacău (TS 1)
20:00 ATP Rio (TS 4)
20:00 Liga I: Sepsi - FC Viitorul (TS 1)
21:30 Bundesliga: Werder Bremen - VfB Stuttgart (TS 3)
21:30 Serie A:  AC Milan - Empoli (TS 2)
22:00 La Liga: Espanyol - Huesca (TS 3)
00:00 WWE Raw (TS 3)

SÂMBĂTĂ 23 FEBRUARIE

11:00 Liga a II-a: Clinceni - Farul (TS 1)
13:00 Liga a II-a: Energeticianul - U Cluj (TS 2)
14:00 La Liga: Getafe - Rayo (TS 3)
14:30 Handbal feminin - Liga Campionilor: Copenhaga - Buducnost (TS 4)
15:00 Handbal feminin - Liga Campionilor: CSM Bucureşti - Gyor (TS 1)
16:15 Six Nations: Franţa - Scoţia (TS 4)
16:30 Bundesliga: Bayern Munchen - Hertha Berlin (TS 3)
17:00 Liga I: Astra - Hermannstadt (TS 1)
17:15 La Liga: Sevilla - FC Barcelona (TS 2)
18:45 Six Nations: Ţara Galilor - Anglia (TS 4)
19:00 Serie A: Bologna - Juventus (TS 3)
20:00 Liga I: Poli Iaşi - CFR Cluj (TS 1)
21:30 Serie A: Frosinone - AS Roma (TS 3)
21:45 La Liga: Athletic Bilbao - Eibar (TS 4)
22:00 ATP Rio (TS 2)

DUMINICĂ - 24 FEBRUARIE

11:00 Liga a II-a: Pandurii - Petrolul (TS 1)
13:00 La Liga: Leganes - Valencia (TS 3)
13:30 Serie A: Sampdoria - Cagliari (TS 2)
14:00 Liga I: Dunărea Călăraşi - Dinamo (TS 1)
16:05 Premier League: Arsenal - Southampton (TS 3)
16:05 Premier League: Manchester United - Liverpool (TS 2)
17:00 Six Nations: Italia - Irlanda (TS 4)
17:00 Liga I: FC Botoşani - Gaz Metan (TS 1)
19:00 Bundesliga: Dortmund - Leverkusen (TS 3)
19:00 Serie A: Parma - Napoli (TS 2)
19:30 La Liga: Valladolid - Betis (TS 4)
20:00 Liga I: FCSB - Universitatea Craiova (TS 1)
21:30 Serie A: Fiorentina - Inter (TS 3)
21:45 La Liga: Levante - Real Madrid (TS 2)
23:00 ATP Rio (TS 1)
00:00 WWE Smack Down 

viewscnt
Articole similare

internet tv

5 euro/
luna

Vreau oferta