LUNI, 18 NOIEMBRIE
Tenis - Cupa Davis | Italia - Canada | 17:00 | Telekom Sport 3 |
Show | Sport Report | 20:30 | Telekom Sport 1 |
Show | Sport Report | 23:35 | Telekom Sport 1 |
MARŢI, 19 NOIEMBRIE
Tenis - Cupa Davis | Franţa - Japonia | 12:00 | Telekom Sport 3 |
Show | Speed Report | 18:30 | Telekom Sport 1 |
Tenis - Cupa Davis | Spania - Rusia | 19:00 | Telekom Sport 3 |
Show | Sport Report | 21:20 | Telekom Sport 1 |
- Aplicaţia Orange Sport este gratuită şi poate fi descărcată din Google Play şi App Store.
MIERCURI, 20 NOIEMBRIE
Liga 2 | Rapid - UTA | 14:00 | Telekom Sport 1 |
Show | Sport Report | 19:00 | Telekom Sport 2 |
Liga 2 | Turnu Măgurele - Petrolul | 19:30 | Telekom Sport 1 |
Show | Zoom Sport | 18:30 | Telekom Sport 3 |
Handbal masc. - CL | Dinamo - Chekovskie Medvedi | 19:00 | Telekom Sport 3 |
Show | Zoom Sport | 20:45 | Telekom Sport 1 |
Show | Sport Report | 21:20 | Telekom Sport 2 |
JOI, 21 NOIEMBRIE
Tenis - Cupa Davis | Franţa - Serbia | 12:00 | Telekom Sport 3 |
Tenis - Cupa Davis | Sfert de finală | 19:00 | Telekom Sport 3 |
Show | Sport Report | 21:00 | Telekom Sport 1 |
- Vrei să vezi cele mai tari competiții sportive, oriunde ai fi? Ia-ți oferta Orange Love pentru fibră și TV.
VINERI, 22 NOIEMBRIE
Tenis - Cupa Davis | Sfert de finală 2 | 12:00 | Telekom Sport 3 |
Fotbal | Magazin Liga Campionilor | 15:00 | Telekom Sport 1 |
Tenis - Cupa Davis | Sferturi de finală 3 şi 4 | 19:00 | Telekom Sport 1 |
Show | Sport Report | 19:30 | Telekom Sport 1 |
Liga 1 | CFR Cluj - Chindia | 20:30 | Telekom Sport 1 |
Bundesliga | Dortmund - Paderborn | 21:30 | Telekom Sport 3 |
La Liga | Levante - Mallorca | 22:00 | Telekom Sport 2 |
Show | Sport Report | 22:20 | Telekom Sport 1 |
WWE | Raw | 23:30 | Telekom Sport 1 |
SÂMBĂTĂ, 23 NOIEMBRIE
Tenis - Cupa Davis | Semifinala 1 | 12:00 | Telekom Sport 3 |
Liga 2 | U Cluj - ASU Timişoara | 12:00 | Telekom Sport 1 |
La Liga | Leganes - Barcelona | 14:00 | Telekom Sport 1 |
Serie A | Atalanta - Juventus | 16:00 | Telekom Sport 1 |
Bundesliga | Frankfurt - Wolfsburg | 16:30 | Telekom Sport 4 |
Bundesliga | Dusseldorf - Bayern Munchen | 16:30 | Telekom Sport 2 |
Liga 1 | Poli Iaşi - FC Voluntari | 18:00 | Telekom Sport 1 |
Tenis - Cupa Davis | Semifinala 2 | 19:00 | Telekom Sport 4 |
Serie A | Milan - Napoli | 19:00 | Telekom Sport 2 |
La Liga | Granada - Atletico Madrid | 19:30 | Telekom Sport 3 |
Show | Sport Center | 19:50 | Telekom Sport 1 |
Liga 1 | FCSB - Astra | 20:30 | Telekom Sport 1 |
Serie A | Torino - Inter | 21:45 | Telekom Sport 3 |
La Liga | Real Madrid - Real Sociedad | 22:00 | Telekom Sport 2 |
Show | Sport Center | 22:20 | Telekom Sport 1 |
Baschet NBA | Minnesota - Phoenix | 0:00 | Telekom sport 1 |
DUMINICĂ, 24 NOIEMBRIE
Liga 2 | UTA - Farul | 11:30 | Telekom Sport 1 |
La Liga | Espanyol - Getafe | 13:00 | Telekom Sport 2 |
Serie A | Bologna - Parma | 13:30 | Telekom Sport 3 |
Liga 1 | Clinceni - Dinamo | 13:30 | Telekom Sport 1 |
La Liga | Osasuna - Athletic Bilbao | 15:00 | Telekom Sport 2 |
Show | Sport Center | 15:20 | Telekom Sport 1 |
Serie A | Verona - Fiorentina | 16:00 | Telekom Sport 4 |
Liga 1 | Gaz Metan - FC Botoşani | 16:30 | Telekom Sport 1 |
Tenis - Cupa Davis | Finala | 17:00 | Telekom Sport 3 |
La Liga | Eibar - Alaves | 17:00 | Telekom Sport 2 |
Show | Sport Center | 18:20 | Telekom Sport 1 |
Serie A | Sampdoria - Udinese | 19:00 | Telekom Sport 2 |
La Liga | Villarreal - Celta Vigo | 19:30 | Telekom Sport 4 |
Liga 1 | Craiova - Hermannstadt | 19:30 | Telekom Sport 1 |
Serie A | Lecce - Cagliari | 21:45 | Telekom Sport 4 |
Show | Sport Center | 21:20 | Telekom Sport 1 |
La Liga | Valladolid - Sevilla | 22:00 | Telekom Sport 2 |
Baschet - NBA | Houston - Dallas | 22:30 | Telekom Sport 1 |
WWE | Smack Down | 23:00 | Telekom Sport 3 |
Afla mai multe despre: fotbal