Experiențe împreună.
You are here:

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 19 - 25 august

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 19 - 25 august

Program TV

LUNI 19 AUGUST

18:00 - Liga I: FC Voluntari - Gaz Metan Mediaş
21:00 - Liga I: Astra Giurgiu - FC Viitorul
21:30 - 2.Bundesliga: Osnabruck - Darmstadt

MARŢI 20 AUGUST

18:45 Liga a II-a: Turris Turnu Măgurele - Rapid (TS 1)
22:00 Liga Campionilor: CFR Cluj - Slavia Praga (TS 1)
22:00 Liga Campionilor: Apoel - Ajax (TS 2)
22:00 Liga Campionilor: LASK Linz - Club Brugge (TS 3)

MIERCURI 21 AUGUST

22:00 Liga Campionilor: Olympiakos - Krasnodar (TS 1)
22:00 Liga Campionilor: Dinamo Zagreb - Rosenborg (TS 2)
22:00 Liga Campionilor: Young Boys - Steaua Roşie (TS 3)

JOI 22 AUGUST

22:00 Tenis ATP: Winston Salem (TS 3)

VINERI 23 AUGUST

16:00 CE volei feminin: Croaţia - Azerbaidjan (TS 3)
18:00 Liga I: Poli Iaşi - Chindia Târgovişte (TS 1)
18:30 CE volei feminin: Olanda - România (TS 3)
21:00 Liga I: Universitatea Craiova - Astra (TS 1)
21:00 La Liga: Granada - Sevilla (TS 2)
21:30 Bundesliga: Koln - Dortmund (TS 3)
23:00 La Liga: Levante - Villarreal (TS 2)
23:00 RAW (TS 3)

SÂMBĂTĂ 24 AUGUST

15:30 Liga I: Academica Clinceni - Sepsi (TS 1)
15:10 Rugby: Scoţia - Franţa (TS 3)
16:30 Bundesliga: Mainz - Gladbach (TS 2)
18:00 Liga a II-a: Rapid - ASU Poli Timişoara (TS 1)
19:00 Serie A: Parma - Juventus (TS 1)
19:30 Bundesliga: Schalke - Bayern Munchen (TS 2)
20:00 La Liga: Real Madrid - Valladolid (TS 4)
21:00 Liga I: CFR Cluj - FC Botoşani (TS 1)
21:30 CE volei feminin: România - Ungaria (TS 3)
21:45 Serie A: Fiorentina - Napoli (TS 2)
22:00 La Liga: Getafe - Athletic Bilbao (TS 4)

DUMINICĂ 25 AUGUST

15:30 Liga a II-a: U Cluj - Gloria Buzău (TS 1)
16:30 Bundesliga: Leipzig - Eintracht Frankfurt (TS 2)
16:30 CE volei feminin: Azerbaidjan - Olanda (TS 3)
18:00 Liga I: FC Viitorul - FC Voluntari (TS 1)
18:00 La Liga: Alaves - Espanyol (TS 4)
19:00 CE volei feminin: România - Estonia (TS 3)
19:00 Serie A: Udinese - AC Milan (TS 2)
21:00 Liga I: Gaz Metan - FCSB (TS 1)
21:45 Serie A: AS Roma - Genoa (TS 4)
21:45 Serie A: Sampdoria - Lazio (TS 2)
22:00 La Liga: FC Barcelona - Betis (TS 3)
00:00 SmackDown (TS 4)

 

 

 

 

 

 

viewscnt
Articole similare

internet tv

5 euro/
luna

Vreau oferta