Experiențe împreună.
You are here:

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 19 - 25 noiembrie 2018

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 19 - 25 noiembrie 2018

Program TV

Telekom Sport ţi-a pregătit o nouă săptămână senzaţională, plină cu meciuri spectaculoase din sporturi diferite şi de larg interes, pe care nu ai voie să le ratezi.

PROGRAM TELEKOM SPORT - TRANSMISIUNI LIVE - 24 - 30 SEPTEMBRIE 2018

LUNI - 19 NOIEMBRIE

22:00 - RXF Braşov - Telekom Sport 2

MARŢI - 20 NOIEMBRIE

21:30 - amical - Brazilia - Camerun - Telekom Sport 2

MIERCURI - 21 NOIEMBRIE

19:30 - handbal - Dinamo - Cocks - Telekom Sport 1

20:00 - handbal - Rhein - Veszprem - Telekom Sport 2

JOI - 22 NOIEMBRIE

19:30 - liga 2 - Petrolul - UTA - Telekom Sport 3

VINERI - 23 NOIEMBRIE

11:00 - formula 1 antrenamente - Telekom Sport 1

15:00 - formula 1 antrenamente - Telekom Sport 1

15:00 - Cupa Davis - Franţa - Croaţia - Telekom Sport 2

17:30 - Liga 2 - FC Argeş - Clinceni - Telekom Sport 3

19:00 - Cehia - Slovan Liberec - Plzen - Telekom Sport 4

20:30 - Liga 1 - Dinamo - Mediaş - Telekom Sport 1

21:30 - Germania - Leverkusen - Stuttgart - Telekom Sport 2

22:00 - Spania - Leganes - Alaves - Telekom Sport 3

23:30 - Wrestling - Raw

SÂMBĂTĂ - 24 NOIEMBRIE

12:00 - Formula 1 Antrenamente - Telekom Sport 1

12:00 - Liga 2 - Luceafărul Oradea - Chindia - Telekom Sport 3

14:00 - Spania - Eibar - Real Madrid - Telekom Sport 1

14:00 - Rugby - România - Uruguay - Telekom Sport 3

15:00 - Formula 1 Calificări - Telekom Sport 2

15:00 - Cupa Davis - Franţa - Croaţia - Telekom Sport 4

16:00 - Liga I - Sepsi - Astra - Telekom Sport 1

16:00 - Italia - Udinese - AS Roma - Telekom Sport 3

16:30 - Germania - Bayern - Dusseldorf - Telekom Sport 2

17:15 - Spania - Valencia - Rayo - Telekom Sport 4

18:30 - Liga I - Chiajna - CFR Cluj - Telekom Sport 1

19:00 - Italia - Juventus - Spal - Telekom Sport 2

19:20 - Rugby - Ţara Galilor - Africa de Sud - Telekom Sport 3

19:30 - Germania - Schalke - Nurnberg - Telekom Sport 4

21:30 - Italia - Inter - Frosinone - Telekom Sport 2

21:45 - Spania - At.Madrid - Barcelona - Telekom Sport 1

DUMINICĂ - 25 NOIEMBRIE

03:00 - NBA - Oklahoma - Denver - Telekom Sport 1

13:00 - Spania - Bilbao - Getafe - Telekom Sport 2

13:30 - Liga I - Dunărea - Hermannstadt - Telekom Sport 1

13:30 - Italia - Parma - Sassuolo - Telekom Sport 3

14:00 - Cupa Davis - Franţa - Croaţia - Telekom Sport 4

15:10 - Formula 1 Cursa - Telekom Sport 2

15:30 - Anglia - Bournemouth - Arsenal - Telekom Sport 1

17:30 - Liga I - Voluntari - Viitorul - Telekom Sport 1

18:00 - Cehia - Sparta Praga - Jablonec - Telekom Sport 4

18:00 - Anglia - Wolves - Huddersfield - Telekom Sport 3

19:00 - Italia - Lazio - AC Milan - Telekom Sport 2

20:30 - Liga I - Poli Iaşi - FCSB - Telekom Sport 1

21:30 - Italia - Genoa - Sampdoria - Telekom Sport 3

21:45 - Spania - Villarreal - Betis - Telekom Sport 2

22:30 - NBA - LA Lakers - Orlando - Telekom Sport 4

23:45 - Wrestling - Smack Down

viewscnt
Articole similare

internet tv

5 euro/
luna

Vreau oferta