Experiențe împreună.
You are here:

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 20-26 mai

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 20-26 mai

Program TV

Cu cele mai importante campionate din Europa terminate, în săptămâna 20-26 mai, Telekom Sport îţi propune meciuri de fotbal din play-out Ligii 1, finala Cupei Germaniei şi Cupei României, iar în NBA continuă finalele de conferinţă.

PROGRAM TELEKOM SPORT 20-26 MAI 

LUNI 20 MAI 

  • 17:00 - 18:00: Sport Report - Telekom Sport 1 
  • 18:00: Petrolul - ACS Poli Timişoara - Telekom Sport 1 
  • 19:50 - 21:00: Sport Report - Telekom Sport 1
  • 21:00: Astra - Sepsi Sf. Gheorghe - Telekom Sport 1
  • 21:30: Lazio - Bologna - Telekom Sport 2 
  • 22:50 - 00:00: Minutul 91 - Telekom Sport 1

MARŢI 21 MAI 

  • 17:30 - 18:30: Sport Report - Telekom Sport 1
  • 18:30 - 20:30: Euro Center - Telekom Sport 3
  • 18:30: FC Hermannstadt - FC Botoşani - Telekom Sport 1
  • 20:30: U Cluj - Sportul Snagov - Telekom Sport 1
  • 22:35 - 23:30: Sport Report - Telekom Sport 1

MIERCURI 22 MAI 

  • 17:30 - 18:00: Sport Report - Telekom Sport 1
  • 18:30: Dunărea Călăraşi - Concordia Chiajna - Telekom Sport 1
  • 19:00: Zoom Sport - Telekom Sport 3
  • 20:20 - 21:00: Sport Report - Telekom Sport 1 
  • 21:00: Dinamo - Poli Iaşi - Telekom Sport 1
  • 22:50 - 23:30: Sport Report - Telekom Sport 1

JOI 23 MAI 

  • 12:00: ATP 250 Lyon - Telekom Sport 3
  • 16:00: ATP 250 Lyon - Telekom Sport 4 
  • 19:00: Top Interviuri - Telekom Sport 3 
  • 19:30 - 20:30: Sport Report - Telekom Sport 1
  • 20:30: Gaz Metan Mediaş - FC Voluntari - Telekom Sport 1
  • 21:30: Stuttgart - Union Berlin - Telekom Sport 2
  • 22:20 - 23:00: Sport Report - Telekom Sport 1

VINERI 24 MAI 

  • 12:00: Magazin UEFA Champions League - Telekom Sport 1
  • 15:30: ATP 250 Lyon - Telekom Sport 3
  • 18:30: Clinceni - Argeş (Liga 2) - Telekom Sport 1
  • 19:15: Wehen Wiesbaden - Ingolstadt - Telekom Sport 3
  • 21:00 - 22:00: Sport Report - Telekom Sport 1
  • 23:00: WWE RAW - Telekom Sport 3

SÂMBĂTĂ 25 MAI 

  • 4:00: Portland Trail Blazers - Golden State Warriors - Telekom Sport 1
  • 12:00: Baloteşti - U Cluj - Telekom Sport 1
  • 14:00: Chindia - Luceafărul - Telekom Sport 1
  • 15:30: ATP 250 Lyon - Telekom Sport 4
  • 16:00: Formula 1 Monte Carlo - Calificări - Telekom Sport 2 
  • 16:00: Finala Cupei României U19 - Telekom Sport 1
  • 19:00 - 20:00: Sport Center - Telekom Sport 1
  • 19:00: Frosinone - Chievo - Telekom Sport 2
  • 20:00: Astra - FC Viitorul (Finala Cupei României) - Telekom Sport 1
  • 21:00: RB Leipzig - Bayern Munchen (Finala Cupei Germaniei) - Telekom Sport 2
  • 22:50 - 00:00: Sport Center - Telekom Sport 1

DUMINICĂ 26 MAI

  • 3:30: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks - Telekom Sport 1
  • 14:00: UTA - Petrolul - Telekom Sport 1
  • 16:00: Torino - Lazio - Telekom Sport  1
  • 16:00: Slavia Praga - Sparta Praga - Telekom Sport 4
  • 16:10: Formula 1 Monte Carlo - Telekom Sport 1
  • 18:00: Dunărea Călăraşi - Gaz Metan Mediaş - Telekom Sport 3 
  • 19:00: Sampdoria - Juventus - Telekom Sport 1
  • 19:50 - 21:00: Sport Center - Telekom Sport 1
  • 21:00: Concordia Chiajna - Poli Iaşi - Telekom Sport 1
  • 21:30: Inter - Empoli - Telekom Sport 1
  • 21:30: Atalanta - Sassuolo - Telekom Sport 2
  • 22:50 - 23:30 - Sport Center - Telekom Sport 1
  • 23:00: WWE SmackDown - Telekom Sport 3
  • 4:00: Golden State Warriors - Portland Trail Blazers - Telekom Sport 1 

viewscnt
Articole similare

internet tv

5 euro/
luna

Vreau oferta